Zobacz wÄ…tek - Moto Expo Warszawa 2007 - galeria :)
NAS Analytics TAG

Moto Expo Warszawa 2007 - galeria :)

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez CalibraHunter » 26/3/2007, 15:58

a co, 4 zl na 4 godziny postoju moto to duzo?? A 5 zl za 5 godzin?? Bylas tam caly dzien?? Zaraz sie jeszcze okaze, ze na stacji zaplacilas wiecej, niz dalabys za parking :D:D:D
Never let your FEAR decide your FUTURE.
Avatar użytkownika
CalibraHunter
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 1916
Dołączył(a): 5/2/2007, 18:28
Lokalizacja: DWL


Postprzez Kaja » 26/3/2007, 16:02

z domu w ogóle nie opłaca się wychodzić :D
najlepiej siedzieć przed tiwi w kapciach z piwkiem
Avatar użytkownika
Kaja
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2178
Dołączył(a): 26/8/2005, 14:28
Lokalizacja: Wawa


Postprzez gelo007 » 26/3/2007, 16:02

Anetta, a byłaś może na Night of The Jumps gdzie parking bez względu na to czy stało się godziny czy 5 kosztował 30 zł? Jak żałujesz paru złotych to trzeba było siedzieć na dupie w domu, przynajmniej zostało by Ci na te 20 deko szynki...
Pozdro 600
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 16:19

gelo007 napisał(a):Anetta, a byłaś może na Night of The Jumps gdzie parking bez względu na to czy stało się godziny czy 5 kosztował 30 zł? Jak żałujesz paru złotych to trzeba było siedzieć na dupie w domu, przynajmniej zostało by Ci na te 20 deko szynki...
Pozdro 600

... tak, tak, gdyby był przyzwoity parking to i 50 zł. bym zapłaciła, ale Polska to taki dziwny kraj, że ludzie nie myślą o innych tylko o sobie i o kasie którą mogą od innych wyciągnąć.

Taki, przykład na ursynowie wybudowano przepiękną halę sportowo-widowiskową o powierzchni 2000m2, a parking aż na 100 aut. czad!!!
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez gelo007 » 26/3/2007, 16:23

A to według Ciebie parking podziemny był nieprzyzwoity?
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez gumis » 26/3/2007, 16:29

moze i bylby przyzwoity...tylko, ze najpierw trzeba go dostrzec...a jak tu dostrzec ogromny parking jak nie widzi sie tabliczki przy samy wejsciu z napisem "SZATNIA" :twisted:
Avatar użytkownika
gumis
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2866
Dołączył(a): 10/9/2006, 13:08
Lokalizacja: Ruda Śląska/Chorzów

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 16:29

gelo007 napisał(a):A to według Ciebie parking podziemny był nieprzyzwoity?

zapewne był OK, tylko był brak oznaczenie i informacji, że jest czynny, bo kto wię pewnie bym skorzystała :roll:
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez kravec » 26/3/2007, 16:53

Anetta napisał(a):
gelo007 napisał(a):Anetta, a byłaś może na Night of The Jumps gdzie parking bez względu na to czy stało się godziny czy 5 kosztował 30 zł? Jak żałujesz paru złotych to trzeba było siedzieć na dupie w domu, przynajmniej zostało by Ci na te 20 deko szynki...
Pozdro 600

... tak, tak, gdyby był przyzwoity parking to i 50 zł. bym zapłaciła, ale Polska to taki dziwny kraj, że ludzie nie myślą o innych tylko o sobie i o kasie którą mogą od innych wyciągnąć.

Taki, przykład na ursynowie wybudowano przepiękną halę sportowo-widowiskową o powierzchni 2000m2, a parking aż na 100 aut. czad!!!


trzeba bylo na miejscu zglaszac zazalenia do dyrekcji dzwonkow tramwajowych, a nie teraz zasmiecac temat jak (dla mnie) dziwnymi zalami.... nie podobalo sie? to bylo zobaczyc raz dwa i spadac, ewentualnie teraz opisac co i jak bylo wedlug Ciebie nie tak, a nie wypisywac pierdoly jak stara baba....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez RoN » 26/3/2007, 17:18

takie niebieskie znaki z literka "P" oznaczają parking taka informacja na przyszłość poza tym nie wyobrażam sobie jak można było nie zauważyć bramek wjazdowych i zostawić samochód (motocykl) gdzieś pod płotem zamiast na terenie zamkniętym za grosze
Avatar użytkownika
RoN
Świeżak
 
Posty: 48
Dołączył(a): 31/5/2006, 10:40
Lokalizacja: Lbn

Postprzez Thrillco » 26/3/2007, 17:23

nie no fajnie...to jakaÅ› prowokacja chyba...tylko kogo??

Parking był, tylko trzeba czytac i patrzeć.
Szatnia była tylko...patrz wyżej. W sumie jak przyjechałaś samochodem to..własnie po co ci szatnia?
Piszesz w ogóle jakbyś zwiedziła/ił jedną hale a były dwie plus trzecia malutka...m/w jak na MBS ;) Cena za parking...w białym pod hmurka, niestrzezony kosztuje 0,60gr./0,5h lub 1,20/1h...czy streżony, podziemny parking po zecie na godzine to dużo?? rzucasz piątala i masz luz blus. A...i Nefretete na kilku stoiskach dojżałem nawet przebieralnie :D powaga...sam sie zdziwiłem, choc teraz wydaje się to logiczne że sa jednak potrzebne. Co do naj...dla mnie jako szarego człowieka Motocyklexpo od pierwszej, ubiegłorocznej edycji sa naj w temacie targów motocykli, skuterów i akcesoriów. MBS jest tez naj....w kategoriach jednak mało z motocyklizmem związanych...i z nazwa targi czy tez wystawa również.
Pozdro i peace.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 17:30

[quote="Thrillco"]
w białym pod hmurka[quote] <<< a co to takiego ?
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Coyot » 26/3/2007, 17:44

Anetta napisał(a):
Coyot napisał(a):...to bardzo ciekawe.....A co na to mówią lekarze>? :lol: :lol:


co mówię lekarze? Mówią, że człowiek to taka istota, która potrafi się przystosować do każdej sytuacji jak i poziomu swoich rozmówców, ot taka teoria :lol:


No własnie...Teorią jest takze to zeby nie wdawac sie w rozmowe z głupkiem,bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem> :lol: :lol: Więc ja juz z ''mądrym'' głupkiem rozmawiac nie bedę..

Buahaha,Anetto Beger czy tam Panie super T T.....skoncz Waść i wstydu sobie oszczędz bo nudna rozmowa z Toba,widze ze za WSZELKą cene chcesz Motoexpo przedstawic w swietle duzo mniej korzystnym niz MBS

Niestety Ci sie to nie uda bo racji nie masz i miec nie będziesz....

.....ale mi akurat to wisi i powiewa:!!! :twisted:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Thrillco » 26/3/2007, 17:48

Anetta napisał(a):
Thrillco napisał(a):w białym pod hmurka
<<< a co to takiego ?


biały-Białystok, pod chmurka, czyli na wolnym powietrzu w miejscu przy samej ulicy, gdzie ew. obok zacznie parkowac Lka i furke zastaniemy z swierzo rysowanym lakierem...bajka po prostu.
brak opisu...
Avatar użytkownika
Thrillco
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2598
Dołączył(a): 22/2/2006, 20:57
Lokalizacja: Białystok

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 17:53

Coyot napisał(a):
Anetta napisał(a):
Coyot napisał(a):...to bardzo ciekawe.....A co na to mówią lekarze>? :lol: :lol:


co mówię lekarze? Mówią, że człowiek to taka istota, która potrafi się przystosować do każdej sytuacji jak i poziomu swoich rozmówców, ot taka teoria :lol:


No własnie...Teorią jest takze to zeby nie wdawac sie w rozmowe z głupkiem,bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem> :lol: :lol: Więc ja juz z ''mądrym'' głupkiem rozmawiac nie bedę..

Buahaha,Anetto Beger czy tam Panie super T T.....skoncz Waść i wstydu sobie oszczędz bo nudna rozmowa z Toba,widze ze za WSZELKą cene chcesz Motoexpo przedstawic w swietle duzo mniej korzystnym niz MBS

Niestety Ci sie to nie uda bo racji nie masz i miec nie będziesz....

.....ale mi akurat to wisi i powiewa:!!! :twisted:


chyba mnie z kimś pomyliłeś :lol: kto to jest ten pan TT do którego odnosisz się z takim szacunkiem?
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 17:54

Coyot napisał(a):
Anetta napisał(a):
Coyot napisał(a):...to bardzo ciekawe.....A co na to mówią lekarze>? :lol: :lol:


co mówię lekarze? Mówią, że człowiek to taka istota, która potrafi się przystosować do każdej sytuacji jak i poziomu swoich rozmówców, ot taka teoria :lol:


No własnie...Teorią jest takze to zeby nie wdawac sie w rozmowe z głupkiem,bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem> :lol: :lol: Więc ja juz z ''mądrym'' głupkiem rozmawiac nie bedę..

Buahaha,Anetto Beger czy tam Panie super T T.....skoncz Waść i wstydu sobie oszczędz bo nudna rozmowa z Toba,widze ze za WSZELKą cene chcesz Motoexpo przedstawic w swietle duzo mniej korzystnym niz MBS

Niestety Ci sie to nie uda bo racji nie masz i miec nie będziesz....

.....ale mi akurat to wisi i powiewa:!!! :twisted:


chyba mnie z kimś pomyliłeś :lol: kto to jest ten pan TT do którego odnosisz się z takim szacunkiem?
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Coyot » 26/3/2007, 18:04

Anetta napisał(a):
Coyot napisał(a):
Anetta napisał(a):
Coyot napisał(a):...to bardzo ciekawe.....A co na to mówią lekarze>? :lol: :lol:


co mówię lekarze? Mówią, że człowiek to taka istota, która potrafi się przystosować do każdej sytuacji jak i poziomu swoich rozmówców, ot taka teoria :lol:


No własnie...Teorią jest takze to zeby nie wdawac sie w rozmowe z głupkiem,bo sprowadzi Cie do swojego poziomu a potem wygra doświadczeniem> :lol: :lol: Więc ja juz z ''mądrym'' głupkiem rozmawiac nie bedę..

Buahaha,Anetto Beger czy tam Panie super T T.....skoncz Waść i wstydu sobie oszczędz bo nudna rozmowa z Toba,widze ze za WSZELKą cene chcesz Motoexpo przedstawic w swietle duzo mniej korzystnym niz MBS

Niestety Ci sie to nie uda bo racji nie masz i miec nie będziesz....

.....ale mi akurat to wisi i powiewa:!!! :twisted:


chyba mnie z kimś pomyliłeś :lol: kto to jest ten pan TT do którego odnosisz się z takim szacunkiem?


Bulwa z parnika super szpiegu... :lol:
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez Anetta » 26/3/2007, 18:07

Ambitne
"KRZYWO, PROSTO BYLE OSTRO"
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez Coyot » 26/3/2007, 18:20

Anetta napisał(a):Ambitne

Tak jak i Twoje wypociny i szukanie dziury w całym na siłe,i tak to Ci nic nie da....


Saionara>!!!
Avatar użytkownika
Coyot
Świeżak
 
Posty: 154
Dołączył(a): 26/8/2005, 17:00

Postprzez &rew » 26/3/2007, 18:29

Ludzie!!! dajcie sobie spokój wreszcie z tymi kłutniami bo to jest bez najmniejszego sensu jak chcecie to wymieńcie si nr. GG albo mailami a nie wypisujcie tych bzdór. :evil: :evil:

ps; jak komuś sie nie podoba expo to trzeba jego zdanie uszanować. A i tak opinie wyrabia sobie każdy sam.

Pozdro peace :)
www.STUNTPOLAND.com | Dzida jest bogiem, freestyle nalogiem, predkosc zabawÄ… a Stunt podstawÄ…
&rew
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 253
Dołączył(a): 10/3/2007, 17:57
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Nefretete » 26/3/2007, 18:37

...
Ostatnio edytowano 26/3/2007, 22:53 przez Nefretete, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
www.wiktor.lukasiewicz.net.pl/ | Życie nie powinno być podróżą do grobu(...)Jest raczej ślizganiem się z boku na bok z czekoladą w jednej dłoni, winem w drugiej, ciałem gruntownie wyeksponowanym, totalnie wyczerpanym i z krzykiem:Cholera, ale jazda!=)
Avatar użytkownika
Nefretete
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 188
Dołączył(a): 31/12/2006, 00:35
Lokalizacja: Warszawa- Wlkp.

Poprzednia stronaNastępna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê