Zobacz wątek - Motor Bike Show Poland 2007
NAS Analytics TAG

Motor Bike Show Poland 2007

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Motor Bike Show Poland 2007

Postprzez studi » 25/2/2007, 22:32

Witam,

Dzisiaj zakończyły się na warszawskim Torwarze targi Motor Bike Show Poland 2007, niestety z różnych powodów nie mogłem być na nich więc myślałem, że może na Ścigaczu znajdę jakąś relację z tej imprezy, ale niestety, więc sięgnąłem do googla i jedyna relacja jaką znalazłem poza jakimikolwiek lakonicznymi informacjami że są od do i gdzie to relacja w portalu v10.pl, dla zainteresowanych podaje link do galerii http://www.forum.v10.pl/galeria/moto,bi ... 2,jpg.html

Pozdrawiam
Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
VIP/Administrator Forum GS500.pl
Avatar użytkownika
studi
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10/12/2006, 20:18
Lokalizacja: 52°12'40,2'' N / 20°54'15,7'' E


Postprzez krzysiek_trabant » 26/2/2007, 10:52

Dziex za link :D
TheBill !!!!!
krzysiek_trabant
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 27/3/2006, 20:15
Lokalizacja: Radom


Postprzez czerez » 27/2/2007, 19:02

czy ty chłopie widziałeś tą galerię ?
na 30 zdjęć które obejrzałem tylko dwa przedstawiały motocykle - reszta to zdjęcia jakis panienek pracujących jako hostessy
dla mnie - porażka !!!!!!!!!!!!!!!
Po stracie Fazera poluję na KOTY !!! Hahahahaha
Avatar użytkownika
czerez
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 22/2/2007, 23:49
Lokalizacja: Ożarów Maz.

Postprzez eristof » 28/2/2007, 19:04

Rusz głową a d*** pójdzie za nią!!!

Yamaha Fazer FZS 600
Avatar użytkownika
eristof
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 482
Dołączył(a): 6/6/2006, 16:13

Postprzez studi » 28/2/2007, 19:11

Aprilia SR => Kymco S9 => GS500F K4 => DL650A L2
VIP/Administrator Forum GS500.pl
Avatar użytkownika
studi
Świeżak
 
Posty: 12
Dołączył(a): 10/12/2006, 20:18
Lokalizacja: 52°12'40,2'' N / 20°54'15,7'' E

Postprzez dormarcia » 3/3/2007, 22:39

Witajcie,
sorry, że z tygodniowym opóźnieniem, ale czasem tak bywa.

Byłam każdego z trzech dni.

Piątek był najluźniejszym i dla mnie w zasadzie z tego względu najlepszym dniem.
Można było bez większego problemu dojść do każdego stoiska, do każdego motocykla i pogadać z ludźmi (wystawcami, sprzedawcami, zawodnikami etc.) bez uczucia oddechu na karku innych za Tobą czekających w kolejce. Chociaż ten luz miał też ogromne przełożenie na ciepło w halach. Dziewczyny (chyba wszyscy zresztą) marzły strasznie, chyba nawet żadna roznegliżowana hostessa się nie pokazała.
Najgorzej chyba jednak miał zespół Kawasaki który był u wylotu hali, u wylotu który prowadził do przejscia tunelem (z jakiegoś brezentu czy czegoś takiego...koszmarnie zimno...żeby przejsc z hali do hali tzreba było sie ubrać żeby niezamarznąć :shock: ) do drugiej hali.

Pierwsza hala mam wrażenie, że była swego rodzaju
hmmmm...przybytkiem tych najlepszych, największych najwpanialszych....
takie przynajmniej ja odniosłąm wrażenie.
Na pierwszej hali bowiem byli: Yamaha, Suzuki, Harley, Kawasaki, Ducati
Ogromne stoisko miało Suzuki, wystawiające oprócz motocykli rónież zespół Poland Position, było sporo miejsca, miło, sympatycznie i mnóstwo ludzi którzy służyli radą. I dlatego tu spodobało mi się najbardziej.
Nie wspomnę już o bliskości (bo tuż obok Suzuki) stoiska Panów Grandysów, gdzie było bardzo sympatycznie i wesoło :D .
Ponieważ Yamaha mnie nie bardzo ineteresuje osobiście, więc nie poświeciłam jej uwagi.
Kawasaki wystawiało ER6, nad którym kiedyś się mocno zastanwaiałam (nadal zresztą się zastanawiam), ale po usłyszeniu opini użytkowników właśnie ER6 z 2006 roku którzy po kilku miesiącach użytkowania mają problemy...podobno niewielkie, ale dla mnie laika-mechanika to zbyt duże ryzyko :? , hmmm mocno zaczęłam się zastanawiać nad czymś innym....
Ducati - piękne czerwone Ducati! Nic dodać, nic ująć! (jak dla mnie: baby rzecz jasna :lol: )

Na drugiej hali oprócz Hondy i obok Ret Bike-a (którego nie dało się niezauważyć właśnie dlatego, że był obok Hondy), oraz Benelli nie było nic ciekawego. W moim odczuciu rzecz jasna.
Honda nie wystawiła najmocniejszej CBR-ki. :(
Na stoisku możnabyło zmierzyć się z testami na prawo jazdy (chyba), w każdym razie sprawdzić stan teoretycznej wiedzy o przepisach drogowych...chciałam nawet się zmierzyć, ale zabrakło mi odwagi, nadal robię zbyt dużo błędów...(mimo iż uważam że te testy są dla idiotów...normalnie dla idiotów na te egzaminy :evil: )
A Benelli pokazało fajne motocykle, szkoda, że 600-ki będą dostępne dopiero w przyszłym roku ;-(.

W sobotę i niedzielę ogromne tłumy i strasznie ciasno. Mnóstwo tatusiów z dziećmi, często też mamusiów i młodzieży.

(Rozumiem, że dla niektórych to jedyna możliwość dosiadania takich sprzętów i zrobienia sobie z nimi lub na nich zdjęć. :roll:
Spoko loko luz i spontan ... przecież nic nie mówię jak ktoś lubi...hmmmmmmmmm........niech robi co chce......to wolny kraj. :?: )

Już na halach cieplej, więc pokazywały się mniej lub bardziej skąpo ubrane dziewczyny, ale właśnie w tych miejscach były największe zatory, nie irytowałoby to mocno, gdyby nie fakt , że te zatory robiły się właśnie w przejściach. Nie można było się przecisnąć........
Gdyby nie to, że mogłam spotkać się ze znajomymi, pogadać z niektórymi zawodnikami którzy chętnie udzielali rad,a naprawdę trudno ich spotkać normalnie na co dzień, to dla mnie żadna atrakcja.
Nie mam porównania do zeszłego roku bo nie byłam.
Liczę, że Motocykl Expo będzie lepsze, chociażby że względu na miejsce odbywania się targów. (te fioletowe foletliki na torwarze...psuły wszystko....)
Niestety nie robiłam fotek...hmmm bo....
było tylu fotografujących... :shock:
nie chciałam chyba dołączyć do tego grona (zbyt obszernego i czasami dziecinnego grona )
tak samo jak nie mam w zwyczaju dosiadać każdego wystawionego sprzęta...uważam, że jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany jakimś modelem, to idzie do salonu gdzie może pooglądać w spokoju, dokładnie sie przymierzyć i wogóle...
Skusił mnie jedynie Benelli, ale chyba dlatego, że w piątek akurat tam spędziłam sporo czasu, było luźno i był fajny młody człowiek, który ciekawie zachęcał do tej marki i jak się okazało nie są to aż takie wysokie motocykle...jak się może wydawać na pierwszy "rzut okiem"...a dla mnie ta kwestia jest najważniejsza. :)

Ach...jeszcze jedno, dużym utrudnieniem było to iż wchodziło się wejsciem a wyjscie było drugą halą po przejściu całej wystawy, bez zbędnego wracania i zawracania, niby logicznie...szło się pokolei i wychodziło na końcu wsytawy...
niestety wielu zwiedzających nie zauważyło tego faktu, było przy tym sporo zamieszania i wielu zawracało ponownie przy wejściu, które okazywało się tylko wejściem bez opcji wyjścia...więc trzeba było ponownie przejść obydwie hale, żeby wyjść.

Tyle ode mnie.
Pozdrawiam
Motocyklowy Bank Krwi 777
"CBRedHondaLive"
Avatar użytkownika
dormarcia
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 869
Dołączył(a): 11/9/2006, 18:53
Lokalizacja: już Dolny Śląsk/ Wawa-b.rzadko

Postprzez Smoli » 25/3/2007, 10:44

A ile kosztował bilet??
Smoli
Świeżak
 
Posty: 230
Dołączył(a): 20/9/2006, 16:57
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Postprzez Anetta » 29/3/2007, 22:00

MOTOR BIKE SHOW ZABRZE 2007

W dniach od 13 do 15 kwietnia w Hali MOSiRU przy ulicy Matejki 6 w Zabrzu odbędzie się kolejna, piąta edycja WYSTAWY MOTOCYKLI, SKUTERÓW i AKCESORIÓW - MOTOR BIKE SHOW.
W jednej z największych w kraju hal widowiskowo-sportowych zaprezentują swoje nowości najwięksi importerzy i dilerzy jednośladów - między innymi: YAMAHA, SUZUKI, HONDA, KAWASAKI, BMW, HARLEY DAVIDSON, DUCATI, MV AGUSTA, CAGIVA, HUSQVARNA.

Nowości tegorocznej oferty pokażą czołowi importerzy skuterów: ZIPP, ARKUS&ROMET, MOTOBI, IMPEXTA, KEEWAY i wielu innych. Nie zabraknie oczywiście firm akcesoryjnych - AIROH, UVEX, WINTEX, MODEKA , RETBIKE, SPISZ, LKJ, LEDMARK, WEST STAR, RENAPUR. Jak zwykle dołączy do tej grupy wiele firm w ostatniej chwili.

Organizator (firma Cardinall) jest pewny, że gigantyczna hala w Zabrzu wypełniona będzie do ostatniego metra. Śląsk stał się według informacji uzyskanych od handlowców drugim co do wielkości rynkiem w Polsce. To właśnie tu zlokalizowano wielu dilerów i dystrybutorów. Imprezy motocyklowe, zloty, rajdy cieszą się tu ogromną popularnością. Poprawiająca się infrastruktura dróg ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa motocyklistów.

W programie także ciekawe imprezy towarzyszące - pokazy mody motocyklowej firmy produkującej odzież skórzaną LKJ z Radomia. Nie zabraknie muzyki i tańca country z udziałem legendy tego gatunku - MICHAŁA LONSTARA oraz grupy SEXI TEXAS.

Dla widzów jak zwykle niebywałą atrakcją są konkursy z nagrodami, a tych będzie bez liku. Tym razem organizatorzy przygotowują fantastyczne pokazy Freestylu, w którym bohaterem będzie mieszkaniec Zabrza - Krzysztof Kris Młynarczyk. Wraz z kolegami popisywać się będzie przed halą jak i na specjalnie przygotowanym torze w hali. Kris zaliczany jest w tej chwili do najlepszych tego typu zawodników w kraju. W jego planach są także starty zagraniczne.

Niewątpliwą atrakcją będą również popisy kaskaderskie, które przygotowuje firma RETBIKE. Ciągnięty na linie za motocyklem kaskader będzie udowadniał dobrą jakość odzieży motocyklowej produkowanej przez organizatora pokazu.

MOTOR BIKE SHOW ZABRZE 2007 jest zawsze połączone ze ŚLĄSKĄ INAUGURACJĄ SEZONU MOTOCYKLOWEGO i fantastyczną paradą, która wystartuje 14 kwietnia (sobota) o godzinie 12.00 z RYNKU GŁÓWNEGO w Bytomiu – pilotowana przez funkcjonariuszy „drogówki” dotrze do Hali w Zabrzu.
Uwaga - Obowiązuje wpisowe - 10 złotych (pamiątkowy znaczek - buton i wejściówka)


Otwarcie imprezy 13 kwietnia o godzinie 13.00 do godz. 18.00
14 i 15 kwietnia (sobota i niedziela) od godz.10.00 do godz. 18.00

CENY BILETÓW:

-normalny 15 złotych
-ulgowy 10 złotych (dzieci do lat 14-tu, studenci, renciści za okazaniem legitymacji)
-bilety zbiorowe (grupy powyżej 20 osób – bilety po 10 złotych i dodatkowo 3 bezpłatne)
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez beetle4 » 14/4/2007, 13:43

Zdjecia z pierwszego dnia imprezy w Zabrzu

http://jamroz.boo.pl/ (otwórz link)
pzdr, Krystian
Jeśli masz doła to przypomnij sobie że
kiedyś byłeś najszybszym plemnikiem!
*GG115123*
beetle4
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 14/4/2007, 13:41
Lokalizacja: cz-wa

Postprzez Kris2k » 16/4/2007, 19:06

GS 500E '93 --> VFR 800 '00
Avatar użytkownika
Kris2k
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1617
Dołączył(a): 22/6/2006, 12:06
Lokalizacja: Tarnowskie Góry

Postprzez spazz » 17/4/2007, 10:02

bylem w zabrzu w sobote. szkoda kasy na wstep. nawet sobie nie kupilem siatki na kask bo nie bylo. tak sie zastanawiam co za intelektualista wymyslil zeby to w zabrzu robic a nie w katowicach????
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez Anetta » 18/4/2007, 16:06

spazz napisał(a):bylem w zabrzu w sobote. szkoda kasy na wstep. nawet sobie nie kupilem siatki na kask bo nie bylo. tak sie zastanawiam co za intelektualista wymyslil zeby to w zabrzu robic a nie w katowicach????


a niby gdzie? na rondzie?
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez spazz » 18/4/2007, 18:15

moze w spodku? blizko ronda jak ci sie tak ten obiekt podoba
Avatar użytkownika
spazz
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 2691
Dołączył(a): 30/6/2006, 15:38
Lokalizacja: oberschlesien

Postprzez kravec » 18/4/2007, 18:42

wez spazz nawet z nia nie dyskutuj... dziewczyna ma chyba jakis kompleks bo non stop cos pisze ze wszystki jest be tylko mbs jest super.... i prosze mi nawjezdzac ile sie komu podoba ale taka jest prawda... wszyscy pisza ze expo bylo lepsze a Ta na upartego... i czepia sie do wszystkiego co ktos napisze..
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez gelo007 » 18/4/2007, 19:05

MBS to była zwykła wystawa, a EXPO to impreza z jajem
Amen.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez Anetta » 18/4/2007, 22:27

gelo007 napisał(a):MBS to była zwykła wystawa, a EXPO to impreza z jajem
Amen.


Chyba JAJA sobie robisz :lol:
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez kravec » 19/4/2007, 19:24

Anetta z calym szacunkiem..... jezeli chcesz az tak bardzo nam cos udowodnic to chociaz zastosuj sie do regulaminu ok?? napisz jeden post do ktorego wrzucisz te wszystkie linki.....
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Postprzez Anetta » 20/4/2007, 01:12

kravec napisał(a):Anetta z calym szacunkiem..... jezeli chcesz az tak bardzo nam cos udowodnic to chociaz zastosuj sie do regulaminu ok?? napisz jeden post do ktorego wrzucisz te wszystkie linki.....


hmm, wyczuwam jakieś dziwne zakompleksienie. nie musiałeś kasować tych linków, mogłeś je z przezucić do jedgo posta.

A ja nic nikomu nie chce udowadniać, czysto informacyjnie były zamieszczone te linki. :roll:
Avatar użytkownika
Anetta
Świeżak
 
Posty: 135
Dołączył(a): 24/3/2007, 23:08
Lokalizacja: Potężny Bąk

Postprzez gelo007 » 20/4/2007, 06:59

Ja skasowałem te linki. Anetta, to akurat w Twojej gestii leży, żeby edytować swoje posty.
Avatar użytkownika
gelo007
Administrator
 
Posty: 2731
Dołączył(a): 3/7/2006, 13:28
Lokalizacja: Radom

Postprzez kravec » 20/4/2007, 11:19

poza tym nie bedziemy sie porodukowac bo Tobie sie nie chce pomyslec.... a usuwaly je chyba 2 albo 3 osoby...
Avatar użytkownika
kravec
Administrator
 
Posty: 5571
Dołączył(a): 30/8/2006, 16:14
Lokalizacja: Pabianice

Następna strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr