Zobacz wątek - Zaproszenie na Mój Ślub
NAS Analytics TAG

Zaproszenie na Mój Ślub

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez YZF R1 » 21/5/2009, 23:58

caliber1986 napisał(a):Sznajdi a kiedy to????!!!!! :P

YZF R1, piekny R-one . Taki sam jak w ,,BIKER BOYZ" :D



nie do końca w Biker Boys ten koleś jeździł na RN04 rocznik 2001-2002.... :wink:
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez YZF R1 » 22/5/2009, 00:04

elcommendante napisał(a):Moje pytanie mialo nieco inny cel :?:
Czy pomyslales jak wyglada to dla osob, ktore tutaj zapraszasz ?
Przyjedzcie, powarczcie moturami i wracajcie do domu ? Mimo, ze jestesmy motoycklistami to szczerze mowiac ja nie widze zadnego celu aby tam przyjezdzac, tym bardziej ze jestes osoba nam nieznana.
Gdybys zaprosil nas na wesele wygladaloby to kulturalnie i taktowanie. Zapewne wiekszosc z nas by odmowila zabawy, ale by sie pojawila.


no nie zgodzę sie kolego z tobą.... autor zaprasza na ceremonię ślubną masz prawo wejść do kościoła pomodlić sie za parę młodą złożyć najszczersze życzenia na nowej drodze życia.... dla mnie jest to w 100% zrozumiałe na wesele zapraszają zazwyczaj rodzice to po primo a po secundo to najbliższą rodzinę się zaprasza....

dla mnie post zupełnie na miejscu, taktowny i kulturalny.... :wink:

przepraszam za brak edit....
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez caliber1986 » 22/5/2009, 08:03

Sznajdi ... Noo to gratulacje kolego!!!! :) Z niecierpliwoscia czekamy na info w tej sprawie. Ekipa z pewnoscia zrobi ci orszak weselny :D :D :D
Avatar użytkownika
caliber1986
Bywalec
 
Posty: 679
Dołączył(a): 26/10/2007, 19:54
Lokalizacja: POZNAN/Paledzie

Postprzez sznajdi » 22/5/2009, 10:06

Caliber dzięki :)
Już niedługo poinformuję o ślubie
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez limak14 » 22/5/2009, 18:53

sznajdi napisał(a):Caliber dzięki :)
Już niedługo poinformuję o ślubie

Jeszcze możesz się wycofać i pozostać w świecie żywych :D
Avatar użytkownika
limak14
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 3798
Dołączył(a): 16/5/2007, 10:30
Lokalizacja: LBN/Puławy

Postprzez lysygood » 23/5/2009, 08:32

Dzięki YZF R1

Dokładnie o to mi chodziło nikogo nie zmuszam ani nie namawiam nic na siłe :wink:
Pozdrawaim Wszystkich
lysygood
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19/10/2006, 19:51
Lokalizacja: Jaworzyna ÅšlÄ…ska

Postprzez elco » 23/5/2009, 11:05

Jezeli urazilem autora w jakis sposob to najmocniej przepraszam.
Nie mniej jedna pisze o wlasnych odczuciach zwiazanych z tym tematem.
Owszem na wesele zaprasza sie najblizsza rodzine, dlatego tez ze strony zapraszonej osoby jak najabrdziej na miejscu jest odmowic. Z tym, ze wyglada to zupelnie inaczej, taktowniej. Wtedy wiem, ze nie jade na przejazdke krajoznawczo-turystyczna z modlitwa w kosciele. Nie jestem zonaty i byc moze nie rozumie tej kwestii, ale wiem ze nie postapilbym w ten sposob, tym bardziej, ze zaproszenie umieszczam na forum ogolnopolskim i komus mogloby przyjsc na mysl, ze bedzie jechal 300 km. To jest oczywiscie moja subiektywna wypowiedz.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez Landryss25 » 23/5/2009, 18:36

Wiadomo że nikt 300km nie będzie jechał. Ale z 50-70km czemu nie. Czasami nie ma pomysłów gdzie polecieć z kumplami to można sobie tak przejażdżkę zorganizować.

Sam myślałem o tym że bym chciał aby podczas przejazdów z kościoła do sali na moim ślubie była grupka motocykli jako eskorta. Co prawda jeszcze kilka lat wolności mam przed sobą i na razie nic nie planuję. Ale jako podziękowanie zrobiłbym jakieś oddzielne ognisko przy sali albo coś dla grupki ludzi która by przyjechała. Wiadomo że wypić flaszki weselnej bym z nimi nie mógł bo kierują ale zawsze można by było się też ustawić.

W przyszłości będę się starał coś takiego zorganizować.
,,De gustibus non est disputandum"(Å‚ac.)-O gustach siÄ™ nie dyskutuje.
Avatar użytkownika
Landryss25
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6269
Dołączył(a): 2/10/2007, 17:28
Lokalizacja: Liw

Postprzez elco » 23/5/2009, 19:53

Landryss25 napisał(a):Sam myślałem o tym że bym chciał aby podczas przejazdów z kościoła do sali na moim ślubie była grupka motocykli jako eskorta. Co prawda jeszcze kilka lat wolności mam przed sobą i na razie nic nie planuję. Ale jako podziękowanie zrobiłbym jakieś oddzielne ognisko przy sali albo coś dla grupki ludzi która by przyjechała. Wiadomo że wypić flaszki weselnej bym z nimi nie mógł bo kierują ale zawsze można by było się też ustawić.

W przyszłości będę się starał coś takiego zorganizować.


Widzisz Landryss o to mi wlasnie sie rozchodzi. Czasami zwykle slowo "dziekuje" daje mnostwo radosci i przekonanie, ze ktos nas zaprosil nie bezpodstawnie i mial w tym znacznie wiekszy cel niz utworzenie ladnej eskorty slubnej. Jak sie okazuje slowo "dziekuje" to czasami zbyt wiele, stad tez moje nieco sceptyczne podejscie.
Honda VFR 800 FI
Avatar użytkownika
elco
Moderator
 
Posty: 3014
Dołączył(a): 10/3/2007, 01:18
Lokalizacja: Wałbrzych/Wrocław

Postprzez lysygood » 23/5/2009, 22:08

elcommendante napisał(a):Jezeli urazilem autora w jakis sposob to najmocniej przepraszam.
Nie mniej jedna pisze o wlasnych odczuciach zwiazanych z tym tematem.
Owszem na wesele zaprasza sie najblizsza rodzine, dlatego tez ze strony zapraszonej osoby jak najabrdziej na miejscu jest odmowic. Z tym, ze wyglada to zupelnie inaczej, taktowniej. Wtedy wiem, ze nie jade na przejazdke krajoznawczo-turystyczna z modlitwa w kosciele. Nie jestem zonaty i byc moze nie rozumie tej kwestii, ale wiem ze nie postapilbym w ten sposob, tym bardziej, ze zaproszenie umieszczam na forum ogolnopolskim i komus mogloby przyjsc na mysl, ze bedzie jechal 300 km. To jest oczywiscie moja subiektywna wypowiedz.

Nie no spoko oczywiscie ze mnie nie uraziłes nic podobnego karzdy ma prawo do wyrażenia swojej opini oczywiscie podzienkowania dla tych którzy bedą towarzyszyc mi w tej drodze i dniu będą jak najbardziej no i dla tych co nie dojadą z przyczyn wiadomych również. Jestem tu nowy i niechciał bym miec opini naciagacza kretacza czy cos w tym stylu kocham 2 kółka dzięki moto poznałem swoją przyszłą Żonę. Pozdrawiam wszystkich a Jezeli chodzi o te ognisko to myslałem o tym nie zaprzeczam tylko w innym twrminie bo nie ukrywam z gotówką jestem wypruty bo sam organizuje wesele a do tego mam remont mieszkania. Mamnadzieję ze mi wybaczycie jeszcze raz pozdrawiam! :D
lysygood
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 19/10/2006, 19:51
Lokalizacja: Jaworzyna ÅšlÄ…ska

Postprzez YZF R1 » 24/5/2009, 00:05

spoko zobaczysz jak sie chajtniesz jaki WTEDY będziesz miał hardcore. I Kolega z żółtym gixxem w awatarze (nie pamiętam nicka) będzie zamieszczał twoje filmiki jak będziesz krzyczał "JESTEM HARDCOEM" hehe ja się nie chajtam...
Avatar użytkownika
YZF R1
Moderator
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 14/5/2008, 12:16
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez navi » 24/5/2009, 11:34

sznajdi napisał(a):
caliber1986 napisał(a):Sznajdi a kiedy to????!!!!! :P


Dam niedługo znać na priva lub forum.
Åšlub 4 lipca :)


Widzę, że nie tylko ja wybrałem Święto Niepodległości aby skończyć z niepodległością :)
Podobnie jak Ty będę miał w tym dniu ślub :)
Pewnie też pochwalę się tym oficjalnie na forum.
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Postprzez sznajdi » 24/5/2009, 13:57

Navi gratulujÄ™ :D
Ale zbieg okoliczności z datą ślubu.
MZ ETZ 251 -> Honda CBF 600 S -> YAMAHA FZS 1000 FAZER
Avatar użytkownika
sznajdi
Bywalec
 
Posty: 566
Dołączył(a): 4/3/2009, 10:20
Lokalizacja: Poznań

Postprzez navi » 24/5/2009, 17:59

sznajdi napisał(a):Navi gratuluję :D
Ale zbieg okoliczności z datą ślubu.


Pogratulujemy sobie po 20 latach małżeństwa :lol:
VFR 02'
Avatar użytkownika
navi
Świeżak
 
Posty: 459
Dołączył(a): 17/4/2007, 12:24
Lokalizacja: Wawa

Poprzednia strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê