Zobacz wątek - Motocyklowy Bank Krwi 777 20 pażdziernik 2007
NAS Analytics TAG

Motocyklowy Bank Krwi 777 20 pażdziernik 2007

Chcesz zaprosić innych na imprezę? Nie zapomnij dodać jej do Kalendarium: http://www.scigacz.pl/Dodaj,impreze,3058.html i zapostować na https://www.facebook.com/zloty.imprezy
Byłeś na zlocie i chcesz się podzielić wrażeniami?
_________

Postprzez pepe » 17/10/2007, 20:22

Halo,
proszę nie siać defetyzmu, z własnego doświadczenia mogę stwierdzić (a podejrzewam, ze wiewiór mnie poprze), że nie ma problemu z jazdą na moto po oddaniu krwi. Jeśli jest jakiś problem z samopoczuciem to można chwilkę (10-20 minut) posiedzieć i jest OK. W lipcu był taki przypadek: kolega którego ksywkę pominę milczeniem litościwie :D nie był w stanie dojść do poczekalni tuż po oddaniu ale jak "złapał oddech" bez problemu odjechał do domciu.
Pozdrawiam pepe
pepe
Świeżak
 
Posty: 39
Dołączył(a): 21/11/2006, 23:57


Postprzez MadboY » 19/10/2007, 18:00

z moim zdrowiem coraz lepiej takze potwierdzam swoja obecnosc. Niestety patrzac za okno pewnie bede autem badz ZTM. Do zobaczenia!

No, to ja juz wrocilem ze spotkania. Mimo ze lekarz ostatecznie nie dal mi oddac krwi to poznalem fajnych ludzi, z czego bardzo sie ciesze ;)

Edit: MadboY prośba o edytowanie postów.
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa


Postprzez wr0na » 21/10/2007, 11:17

i ja byłem i miło to wspominam :)
Pepe został ze mną do końca ;)
niestety leń mnie ogarnął i okazało się że musiałem swoje w kolejce odstać.

pozdrawiam!
wr0na
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 21/10/2007, 11:15

Postprzez MadboY » 26/10/2007, 14:04

Do moderatora: staram sie zawsze edytowac posty, ale tu na celu mialem podniesienie watku, aby zachecic ludzi do brania udzialu w tego typu akcjach..
Jazda na moto to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu ;)
Avatar użytkownika
MadboY
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 1277
Dołączył(a): 21/5/2007, 22:09
Lokalizacja: Wawa

Postprzez Wiewiór81 » 2/11/2007, 11:29

Ja tam nieraz po donacji wsiadam na moto i nie ma problemu, ale każdy reaguje inaczej. Generalnie - nawet jeśli ktoś czuje się osłabiony, to po pół godziny i wypiciu kawy czy butelki wody powinno spokojnie przejść. Donacja krwi pełnej to pikuś :)

A co do samego banku krwi - może dałoby się jakoś wyciągnąć i publikować raz na jakiś czas dane kto ile krwi oddał? :) Będzie rodzaj pozytywnej rywalizacji, motocykliści to lubią!

A przy okazji - pepe, masz jakieś dojścia tam na saskiej? Mam mały problem - miałem do tej pory dwie książeczki HDK, i problem w tym, że jedna mi gdzieś wsiąkła :( Pytałem już na Saskiej, oni mogą odtworzyć tylko to, co u nich, a ja oddawałem w wieeeelu innych miejscach też. Czy da się załatwić tak, że ja pokażę legitymację zasłuzonego drugiego stopnia, a oni mi wpiszą do książeczki taką ilość krwi jak na drugi stopień się ma? Stracę na tym trochę półlitrówek, ale lepsze stracić trochę niż stracić wszystkie...
Black Wind always follows
Where my white horse rides
Avatar użytkownika
Wiewiór81
VIP Ścigacz.pl
 
Posty: 632
Dołączył(a): 18/5/2006, 15:46
Lokalizacja: Warszawa - Żoliborz

Postprzez Partyzant87 » 12/12/2007, 10:14

Obiecałem sobie, że jak tylko zdam wreszcie to prawko to oddam. Popiweram takie akcje. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych motocyklistów! Karol
Nie muszę się ścigać, aby pokazać, że jestem lepszy! ;) | | http://www.polskajazda.pl/Profil,Jawa,3 ... T,600/7777
Avatar użytkownika
Partyzant87
Świeżak
 
Posty: 16
Dołączył(a): 23/7/2007, 08:30
Lokalizacja: Łódź

Poprzednia strona


Powrót do Imprezy, spotkania, zloty, pokazy motocyklowe



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na gr