Zobacz wątek - 125 Na 50 WAŻNE
NAS Analytics TAG

125 Na 50 WAŻNE

Jeśli chcesz porozmawiać o motocyklach, które nadają się dla posiadaczy kategorii A1 lub B (powyżej 3 lat) to jest to miejsce dla Ciebie.
_________

125 Na 50 WAŻNE

Postprzez VmaxEr » 12/6/2016, 09:26

Witam wszystkich, tak wiem w internecie jest pełno tematów ,,jak zarejestrować 125 na 50'', przeczytałem kilkanaście i stwierdziłem że sam muszę założyć swój własny temat ponieważ nigdzie nikt nie napisał wszystkich procedur jakie muszę przebrnąć żeby ,,legalnie'' jeździć. Motocykl prawdopodobnie będzie kupowany w Niemczech, jakaś cbr/nsr Proszę nie pisać posty typu niedługo będą rejestrować 1000cc na 500cc, to jest zbędne bo jak wiadomo w Polsce to już stało się normalnością że młody niby legalnie jeździ na 125, mając tylko kartę motorowerową. Mógłby mi ktoś doświadczony w tych sprawach napisać w pkt. co po kolei muszę zrobić ? i ile wszystko mniej więcej będzie kosztowało ?,wiem że będzie trzeba jakieś papiery tłumaczyć.. i że coś w ,,łape'' będzie trzeba dać.. ! Jeśli wybrałem zły dział to przepraszam i proszę o wyrozumiałość :>. Liczę na waszą pomoc.
VmaxEr
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/6/2016, 12:08
Lokalizacja: Poland


Postprzez leff » 12/6/2016, 12:04

wybrales zle forum, 125/50 to lamanie prawa
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Motocykle od 51 do 125 ccm - kategoria A1/B



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość




na górê