Zobacz wÄ…tek - Sport/naked na A2
NAS Analytics TAG

Sport/naked na A2

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Sport/naked na A2

Postprzez GrubyDzoló » 7/1/2019, 18:01

Cześć zastanawiam się nad kupnem motocykla na kategorie A2. Raczej celowałbym w coś sportowego ale nie jakoś skrajnie. Narazie zastanawiam się nad hondą CBR500R i Yamahą YZF3. Jestem dosyć wysokim czlowiekiem bo 189cm wzrostu i prawie 100kg wagi. Nie chce wyglądać śmiesznie na którymś z nich i nie wiem , który będzie lepszy pod tym względem. Bo jeśli chodzi o osiągi to podobnie wychodzi z tego co widziałem. Jeśli chodzi o wygląd to bardziej podoba mi się honda, a yamaha jak już to tylko w czarnym odcieniu. Chodzi też o cene bo za honde 2015-2016 dam 14-15 max 16 tyś, a za yamahe musiałbym dać w okolicach 18-20. Więc czy warto dopłacić tyle? Jaki stosunek ceny do jakości? Jeśli macie inne propozycje to również mówcie, chętnie sprawdzę.
Pozdrawiam
GrubyDzoló
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 6/1/2019, 20:11


Re: Sport/naked na A2

Postprzez ChaoticBiker » 23/1/2019, 09:33

Przy Twoim wzroscie i wadze, to na sportach, ktore z definicji sa dosc filigranowe, bedziesz wygladal no jak wygladal. Wiec albo sie z tym pogodzisz, albo szukaj innej kategorii motocykla.

Ludzie, do jasnej cholery przestancie sie przejmowac tym, jak wygladacie na motocyklu. Mam dosc lalusiow instagramowych co motocykl tylko maja do zbierania lajkow po internetach.
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê