Zobacz wÄ…tek - Yamaha R6
NAS Analytics TAG

Yamaha R6

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Postprzez andy7 » 11/6/2016, 05:04

Tasick napisał(a):Polecam jednak sprawdzić co to język potoczny bo jak widać nie wiesz co to


Ty naprawde uwazasz, ze nie wiem co to jezyk potoczny ?

I powtarzam po raz kolejny, nie zamierzam rownac w dol.

Wpadles moze na pomysl, za ja nawet nie chce miec ustaionej polskiej klawiatury, bo moze mi przeszkadzac w codziennym zyciu ?

Czy za inteligentne aby na to wpasc ?

Ty moze przestan zajmowac sie pierdolami bo w taj chwili juz spamujeszt a za to sie lizaki wylapuje

Z mojej strony koniec, bo niemam ochoty dysktowac z Kims kto prostych spraw nie ogarnia.


:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55


Postprzez suhy-19 » 11/6/2016, 07:14

motocykle które mogą być przygotowane przed zakupem przez producenta/dealera do A2, normalne wersje przekraczają moc 70kW
Suzuki GSX-R600
Suzuki GSR750

a suzuki czasem sie z tego nie wycofało?
aprilia RSV4
Avatar użytkownika
suhy-19
Moderator
 
Posty: 2660
Dołączył(a): 18/12/2012, 13:35
Lokalizacja: DLW


Postprzez andy7 » 11/6/2016, 11:45

motocykle które mogą być przygotowane przed zakupem przez producenta/dealera do A2, normalne wersje przekraczają moc 70kW
Suzuki GSX-R600
Suzuki GSR750


Producent nie przygotowuje zadnego pojazdu pod dlawienie.

Firmy produkujace zestawy dlawiace biora pojazdy do testu, opracowuja do niego
" charakterystyke " czyli gorna moc, poddaja go sprawdzeniu na hamowni a nastepnie z protokolem wystepuje w danym urzedzie o wydanie homologacji na podstawie ktorej dane jest prawo homologowanie astepnych sztuk i tak to sie odbywa.

Suzuki czy inny producent nie ma sie nawet ja z tego wycofac, bo ich to nie interesuje. Oczywiscie, ze producent sam moze Taki zestaw zahomologowac co zwiekszy mu dochody. Tyle, ze osobiscie nie slyszalem aby jakikolwiek producent jednosladow to robil.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez leff » 11/6/2016, 15:01

Proponuję skupić się na merytoryczne i skończyć wycieczki osobiste
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Postprzez lagiboy » 11/6/2016, 17:48

na ówczesny dzień w którym pisałem listę motocykli suzuki miało w ofercie gixa z homologacją przygotowanego dla przepisów "a2" trzebaby pytać w salonach suzuki czy jeszcze taki zabieg stosują, nie mniej był taki gix i może się na rynku wtórnym trafiać.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê