Zobacz wÄ…tek - Honda CBR f4 na A2?
NAS Analytics TAG

Honda CBR f4 na A2?

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Honda CBR f4 na A2?

Postprzez Mavlox » 31/5/2015, 21:31

Cześć, już niedługo będę miał prawko na A2 i zastanawia mnie jedno: Czy kupić sobie Ninje 250r czy może jednak zdławioną na A2 Hondę CBR f4? Powiedzcie mi co Wy byście zrobili? Cena jest bardzo podobna a jednak Honda jest wiadomo, mocniejsza, podobno niezawodna z tego co słyszałem więc jak byście mi doradzili? CBR'ka czy Ninja? ;)
Mavlox
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19/4/2015, 12:06


Postprzez lagiboy » 31/5/2015, 22:22

ninja bez zastanowienia. trochę mniejsza ale lżejsza, łatwiejsza w prowadzeniu, przyjemniejsza w obyciu z nowicjuszem, tańsza w eksploatacji pod każdym względem (więcej paliwa do jeżdżenia), dobra wprawka do klasy supersport, wystarczająco szybka i zwinna, wygodniejsza na co dzień (dłużej pojeździsz) zawsze to ninja, idealnie wpasowuje się w kat A2 z mocą. CBRka jest za mocna żeby ją przystosować do A2, przekracza mocą wymogi do przygotowania pod A2 więc nie mógłbyś legalnie nią jeździć.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Mavlox » 1/6/2015, 12:04

Ok, dzięki za odpowiedź, także kupuję Ninje bez zastanowienia ;)
Mavlox
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19/4/2015, 12:06



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości




na górê