Zobacz wÄ…tek - pierwsze moto
NAS Analytics TAG

pierwsze moto

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Postprzez leff » 30/9/2014, 14:08

stara CB500? na A2 jest za mocna
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez whispersinflames » 10/2/2015, 12:25

Post z września widzę, ale może jeszcze pomogę lub ktoś będzie poszukiwał informacji o A2. Mam A2 i pierwsze moto: Hondę CBR500R wyprzedaż z 2013 roku i jak dla mnie jest cudo. Niestety dość droga, choć to wiadomo, zależy jak dla kogo. W każdym razie pełnym sercem mogę polecić, bo ładnie ciągnie, pięknie prowadzi i nie żre dużo paliwa (oficjalnie chyba 3 litry, przy mojej jeździe pokazywało 4,7 :>)

Może ktoś sobie mówić, żeby zacząć od 125 jednak przed robieniem prawa jazdy nigdy w życiu nie prowadziłam motocykla, jedynie skuter kolegów z 3 razy i jakoś sobie radzę. ;)

Ważę 43kg (jestem chuda okrutnie) przy 190kg motocykla, ludzie mi się dziwią jak ja to robię, jednak póki nie muszę go podnosić z ziemi to jest dobrze (parkingówki). :D Moto bardzo przyjazne dla jeźdźca moim skromnym zdaniem, nawet takiego jak ja. :)
Avatar użytkownika
whispersinflames
Świeżak
 
Posty: 15
Dołączył(a): 10/2/2015, 11:58
Lokalizacja: Radomsko/Warszawa


Postprzez miki1406 » 10/2/2015, 12:46

whispersinflames napisał(a):(...)W każdym razie pełnym sercem mogę polecić, bo ładnie ciągnie, pięknie prowadzi i nie żre dużo (...)


:lol: Ideał na żone :lol:
Imbrola faza - "Detailing" ;)
Avatar użytkownika
miki1406
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2846
Dołączył(a): 16/8/2009, 22:37
Lokalizacja: Skierniewice

Poprzednia strona


Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości




na górê