Zobacz wątek - Tłumienie mocy R6 2003r.
NAS Analytics TAG

Tłumienie mocy R6 2003r.

Porady, dyskusje i inne dywagacje na temat motocykli, którymi można się poruszać posiadając kategorię prawa jazdy A2
_________

Tłumienie mocy R6 2003r.

Postprzez Gnomen » 26/8/2014, 16:12

Witam wszystkich.
Temat poruszany niemal bez przerwy... jednak nie znalazłem podobnego do tego co ja oczekuję.
Zakochałem się w moto, a dokładniej chodzi o yamahe r6 z 2003r :twisted:
Niestety mam prawo jazdy kat. A2, a nie chce płacić za każdym razem 3sety policji (która i tak zbiera laury za rozdawanie mandatów, a nie za interweniowanie w poważnych sprawach)
No ale do rzeczy... Yamaha ma 90.5kw, a na A2 mogę mieć max 35kw, niedługi czas temu znalazłem ogłoszenie gsxr-a 600 k2, w którym to właściciel zamontował "coś"(włącznik), który po naciśnięciu obniżał jego moc... (niestety ogłoszenie szybko znikło i nie miałem już się jak z nim skontaktować)... Mianowicie polegało to na tym że moto rozkręcał się do np. 6000 obrotów :idea:
A więc sumując to co pisałem wyżej, chciałbym się dowiedzieć :
-czy w r6 jest to możliwe :?:
-jak to "coś" się dokładniej nazywa :?:
-oraz ewentualne koszty elementu.
Jeżeli możecie podsuńcie mi inny pomysł jak to zrobić, z tym, że nie zależy mi na stałej kastracji moto, lecz na czasowym w razie kontroli (Spotkałem się już z busami drogówki, które to mają "na sobie" czyli nie biorą moto na warsztat tylko wciągają go na busa i pomiary są natychmiastowe)
Pozdrawiam i Dzięki :D
Łukasz
Gnomen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/8/2014, 15:47


Postprzez leff » 26/8/2014, 16:25

przestudiuj sobie przepisy, nie mozesz blokowac nic mocniejszego niz 70 kW
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX


Postprzez Gnomen » 26/8/2014, 16:31

No ale... to co ja napisałem, to co chce zrobić, też jest zabronione... ale jednak liczę na pomoc;)
Łukasz
Gnomen
Świeżak
 
Posty: 17
Dołączył(a): 26/8/2014, 15:47

Postprzez leff » 26/8/2014, 17:11

czy zblokujesz R6 czy nie efekt w mandacie bedzie ten sam wiec jakis jest cel takiej rzezby?
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX

Re: Tłumienie mocy R6 2003r.

Postprzez andy7 » 26/8/2014, 20:18

Gnomen napisał(a):...znalazłem ogłoszenie gsxr-a 600 k2, w którym to właściciel zamontował "coś"(włącznik), który po naciśnięciu obniżał jego moc...

Jeżeli możecie podsuńcie mi inny pomysł jak to zrobić, z tym, że nie zależy mi na stałej kastracji moto, lecz na czasowym w razie kontroli



I wlasnie dlatego aby takim kryminalnym elementom jak ty napluc w zupe prawodawca stworzyl przepis Taki jaki jest.

ZERO mozliwosci kombinacji. Pomyslu ci nie podsune, bo nie jestem zainteresowany aby tacy jak ty bujali sie sprzetami ktorymi bujac sie nie maja prawa.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55



Powrót do Motocykle na kategorie A2



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości




na gr