Zobacz wątek - Enduro na codzień do 4000 zł.
NAS Analytics TAG

Enduro na codzień do 4000 zł.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Enduro na codzień do 4000 zł.

Postprzez Przeemmoo » 13/5/2014, 23:44

Witam
Jest okazja kupna cagivy m8 125:
http://olx.pl/oferta/cagiva-125cm-CID5-ID5PHhw.html
Zarejestrowana i opłacona do końca roku, przebieg 55 tys km, faktury części wymienianych są, w tym tłok, wał.
Mam 4000zł do dyspozycji i szczerze mówiąc sie napaliłem na nią ale może wybijecie mi ją z łba a zaproponujecie coś innego, niżej przedstawie trochę info do jakich celów jest mi potrzebne moto itp.
Doświadczenie: Dobrych lat temu zaczynałem komara/skuterka/rometa charta/ quada 110/ crossa 110.
Moto głównie służyło by mi do dojazdu do pracy, na rybki, ogólnie do spokojnych wyjazdów.
I teraz najlepsze.. Utrzymanie moto, z pieniędzmi raczej nie problem żeby go utrzymać, gorzej chyba jest z dostępnością części akurat do cagivy.
Wypatrzyłem też:
http://olx.pl/oferta/kawasaki-kmx-125-k ... bf1f019e1e

Jeśli macie jakieś pomysły na coś innego to doradzajcie, będę bardzo wdzięczny.
Ogólnie to do soboty chciałbym już wybrać przyszły sprzęcik.
Przeemmoo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/5/2014, 23:28
Lokalizacja: Stary Kisielin


Postprzez xawaxus » 14/5/2014, 15:05

yamaszkę dt 125, cagiva jak sam mówisz z częściami trochę mogłoby być słabo natomiast kmx 125 to jest bardzo awaryjne moto a "konkurencja" - dt - dużo mniej i części jest pod dostatkiem. za 4 tysie, może 4,5 znajdziesz już coś naprawdę zadbanego z papierkami
xawaxus
Świeżak
 
Posty: 160
Dołączył(a): 16/3/2014, 15:33
Lokalizacja: Wrocław




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości




na górê