Zobacz wątek - Motocykl na co dzień do 12 000 zł.
NAS Analytics TAG

Motocykl na co dzień do 12 000 zł.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl na co dzień do 12 000 zł.

Postprzez UszyLWG » 30/4/2014, 23:12

Witam mam prośbę poradzicie mi jaki motocykl wybrać ?
Opowiem trochÄ™ o sobie :)
Moje doświadczenie to 2 lata jazdy Yamaha TDR 125 (20KM) Zrobiłem na niej 12 000 km jeździłem zarówno po mieście, lasach, poligonach , zlotach moto jak i w dłuższe trasy. Za 2 miesiące robię prawko A2 i mam 2 motocykle na oku NIE PISZCIE że mają za dużo KM bo to już moja sprawa co z tym zrobię . Wiek :18lat Waga:80kg wzrost:193. Szukam motocykla na miasto i trasę , z plecakiem raczej rzadko . Ile km w sezonie to nie jestem w stanie powiedzieć ale tak myślę z 5-6 tysięcy km.
Na motocykl mam 12 000 bo nie kupuje samochodu i ciuszki to myślę o kombinezonie ceny do 1500 . Na sezon jestem w stanie przeznaczyć 500zł na naprawy. nie licząc wymian sezonowych.
Motocykle którymi jestem zainteresowany to w kolejności naked - sportowy - turystyk -enduro.
Aha i szukam czegoś w 4T z dużym V-max'em, do 96KM 70KW
Oprócz polecenia jakiegoś moto bym chciał żebyście mi napisali i najlepiej uzasadnili swoją decyzję które byście wybrali (te sobie upatrzyłem) Yamaha xj6 naked myślę że w pełni się nadaje na drugi motocykl lub honda hornet 600 z tym mam małe wątpliwości że z nie spełna 20KM przeniosę się na nie całe 100KM.

Zmieniam motocykl z powodu zmiany kategorii z A1 na A2 a także znudzenia się tdr'ka ile można wszystko w nim wyczułem...
UszyLWG
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22/9/2013, 18:16
Lokalizacja: Piła


Postprzez UszyLWG » 1/5/2014, 19:06

Odświeżam:)
UszyLWG
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 22/9/2013, 18:16
Lokalizacja: Piła




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê