Zobacz wątek - Motocykl dla w miarę doświadczonego do 5-6,5k zł
NAS Analytics TAG

Motocykl dla w miarę doświadczonego do 5-6,5k zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl dla w miarę doświadczonego do 5-6,5k zł

Postprzez Zmuda » 2/4/2014, 18:56

Siemka, nazywam się Paweł i szukam dla siebie motocykla na szosę (miasto głównie + raz na miesiąc traska). Mam 18 lat i A2, 184 cm wzrostu i ważę 90kg, na motocyklach jeżdzę od 13 roku życia(Simson,WSK,MZ, Jawa i inne sprzęty) ostatnie dwa sezony przejeździłem na Suzuki RG 125 (30km) i teraz jakieś 3 miesiące latam na XR 600. Ogólnie to zrobiłem ok 20-30 tyś km na motocyklach. Szukam motocykla do polatania głównie po zatłoczonym mieście (Warszawie) i od czasu do czasu jakaś traska. Na motocykl chcę przeznaczyć do 6,5k maksymalnie (akcesoria typu kask i kurtka posiadam). Generalnie jestem miłośnikiem Hondy i kieruje się tym. Najbardziej interesuje mnie CB 500, polecacie może coś innego? Nie chce zbytnio CBR gdyż uważam że wpierw powinienem pojeździć czymś słabszym co inaczej oddaje moc żeby później jak wsiądę na coś mocniejszego, nie bać się tym jeździć.
Tak przy okazji, może ma ktoś na sprzedaż CB 500?
:D
Zmuda
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/4/2014, 18:46
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Marsjanin » 2/4/2014, 19:02

Witaj ;)

CB500 to doskonały wybór. Oczywiście jesteś świadomy, że będziesz musiał moto dławić?
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48


Postprzez Zmuda » 2/4/2014, 19:19

Taaak
ale szukam czegoś już "zdławionego".
Zmuda
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2/4/2014, 18:46
Lokalizacja: Warszawa



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê