Zobacz wątek - Jakie enduro na początek? 125? 250?

Jakie enduro na początek? 125? 250?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moderatorzy: Walenty, Movi, adam_tomasz, Czester, rosiboj, lagiboy, Landryss25, kravec, andy7, Boshi, Black-Ghost

Jakie enduro na początek? 125? 250?

Postprzez Martinesss » 29/3/2014, 12:18

Jestem nowy więc witam wszystkich użytkowników forum :)
Mam 26 lat i od jakiegoś czasu rozglądam się za kupnem motocykla do jazdy po lesie, błocie i takie tam..
Od 10 lat jeżdżę skuterem piaggio typhoon 80 cm, któremu niestety brakuje czasami mocy stąd chcę przesiąść się na coś większego. Piaggio to automat zatem będę się musiał nauczyć hamowania nogą i sprzęgła, ale wszystko jest do ogarnięcia, bo kilka razy jeździłem biegówkami i szło to jakoś ;)
Czytałem dużo o 2t i 4t i bardziej skłaniam się ku 4t, bo mniej pali i wolałbym już nie słuchać pierdzącego dwu suwa ;)
Budżet to max 2500-3000zł.
Szukam czegoś w miarę bezobsługowego (jak mój piaggio :) ), bo nie mam worka z banknotami, by co rok robić kapitalny remont ;)
Co polecilibyście z soft enduro na początek?
Martinesss
Świeżak

Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A