Zobacz wÄ…tek - Moto na start
NAS Analytics TAG

Moto na start

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moto na start

Postprzez biduin » 21/3/2014, 14:05

Witam. Jestem w trakcie robienia prawka na A i w związku z tym rozglądam się za jakimiś kółkami. Doświadczenia mam tyle co nic więc poszukuje tutaj pomocy. Interesuje mnie temat supermoto

Kwota jakÄ… dysponuje to 10-13 tys.(ubrania to osobna bajka)

Mam 25 lat 180 cm wzrostu i ok 80 kg wagi.

Ile km w sezonie? Nie mam bladego pojęcia samochodem robie sporo, ale motocyklem nie będe woził gratów na budowe :)

Jazda głównie praca-dom, jakiś lekki szuter i ewentualne wypady do okolicznych miasteczek.

Co możecie polecić? Moto które zwróciły moją uwagę to KTM LC4, HUSQVARNA sm610 Yamaha WR250X. Nie wiem jak się ustosunkować w stosunku pojemność-moc-masa.
Tak jak napisałem nie mam żadnego doświadczenia w jeździe i chciałbym coś do nauki, ale też żeby się nie pozbywać tego za rok
Ostatnio edytowano 21/3/2014, 14:24 przez biduin, Å‚Ä…cznie edytowano 1 raz
biduin
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 21/2/2014, 18:55


Postprzez jasnoksieznik » 21/3/2014, 14:12

Polecam sprawdzic podwieszony temat w tym dziale - duzo napisales, ale jescze za malo, zeby Ci polecic standardowa piecsetke.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 47 gości




na górê