Zobacz wÄ…tek - er6f na PoczÄ…tek
NAS Analytics TAG

er6f na PoczÄ…tek

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

er6f na PoczÄ…tek

Postprzez Arekbz » 9/3/2014, 15:47

Witam wszystkich zastanawiam się nad kupnem pierwszego motorku. Moje doświadczenie do tej pory to jazda po sezonie na motorkach jawa 50 za młodu później skuterek 50 cm3 i mz 150 teraz zrobiłem prawko i chcę się przesiąść na coś większego. Bardzo podoba mi się zx6r ale wiem, że na początek to za mocny sprzęt dlatego chciałbym zacząć od er6f i tu moje pytanie. Kumple latają na hornecie bandicie 1200 i fazerce czy nie będę za bardzo za nimi odstawał jak ogarnę już jazdę bo nie chcę za rok znowu zmieniać motorku.

Z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam
Arek
Arekbz
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 9/3/2014, 15:40


Postprzez jackal_pl » 9/3/2014, 16:53

To dobry wybór na początek. Motocykl jest stosunkowo łatwy do ogarnięcia, ma wystarczającą moc, by nie znudził się po sezonie czy dwóch.
A jeżeli martwisz się o to, czy koledzy Ci uciekną, to chyba lepiej zastanowić się nad ich zmianą?
Jeżeli my jedziemy gdzieś ze znajomymi to zawsze tempo trzymane jest pod najsłabszy motocykl lub pod najmniej doświadczonego motocyklistę. Ja myślałem, że to norma jest.
Kawasaki ER-5, 98r.
jackal_pl
Świeżak
 
Posty: 299
Dołączył(a): 9/3/2009, 19:55
Lokalizacja: Okolice Gliwic


Postprzez Marsjanin » 9/3/2014, 17:22

Nie ma co gonić na siłę - prędzej sobie krzywdę zrobisz. Najlepiej pozwól, żeby poprzedzający Cię motocykl zniknął z zasięgu Twojego wzroku, to pozwoli skupić Ci się na jeździe, a nie gonitwie. A i tak swoją drogą Kawa ma wystarczającą moc, żeby żwawo się poruszać, więc też bez przesady.
MT-07
Avatar użytkownika
Marsjanin
Bywalec
 
Posty: 797
Dołączył(a): 7/12/2012, 23:48



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê