Zobacz wÄ…tek - Transalp/BMW GS/Pegaso/KLE
NAS Analytics TAG

Transalp/BMW GS/Pegaso/KLE

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Transalp/BMW GS/Pegaso/KLE

Postprzez mkajzer » 11/1/2014, 18:05

Czołem wszystkim. Szukam moto do kupienia na terenie Warszawy. Dopiero zaczynam moją przygodę na dwóch kółkach i daltego też szukam czegoś standardowego co przyda się na miasto, w trasę, ewentualnie w teren no i... jasna sprawa na parkingówki ; ) Od dłuższego czasu przeczesuję allegro, tablicę i sklepy z motocyklami ale kto wie może znajdzie się tutaj ktoś kto sprzedaje swoje moto typu Transalp/BMW GS/Pegaso/KLE. Budżet mam nieiwelki i mam do wydania do 10 tysi. Z góry dziękuję za info.

To jest też dobre miejsce na polecane/odradzane komisy. Wiem już żeby nie brać niczego z dalszych okolic Warszawy - typu Siedlce. Poznałem osobę która się na coś takiego o mało nie nacięła. Jak piszę dopiero zaczynam więc proszę o wyrozumiałość.
mkajzer
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11/1/2014, 17:53
Lokalizacja: Warszawa (Wola)Warszawa


Postprzez Kaai » 11/1/2014, 18:23

rozumiem, że prawko kat A i ciuchy są?
white/blue zipp pro 50
Bo Zabija Nas To Co Kochamy Najbardziej ;(
Kaai
Mieszkaniec forum
 
Posty: 4223
Dołączył(a): 4/1/2012, 15:18


Postprzez mkajzer » 11/1/2014, 18:37

Tak kategoria A. Ciuszki już kupione. Motocykl to ostatni klocek układanki
mkajzer
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11/1/2014, 17:53
Lokalizacja: Warszawa (Wola)Warszawa

Postprzez jasnoksieznik » 13/1/2014, 09:45

No to kolejnym puzzlem bedzie odpowiedzenie na pytania stad: viewtopic.php?t=49590

PS: co to parkingowka? Myslalem, ze to kolizja podczas manewrow okolopostojowych. Bylbys chyba pierwszym, ktory planuje wykorzystywanie moto do tego celu.

Siedlce pewnie fajne miasto jest i na pewno sa tam takze i uczciwi sprzedawcy ;)
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium

Postprzez mkajzer » 16/1/2014, 15:46

Wiem jaki model chce kupić i tylko sie pytam czy ktoś ma cos wiecej do sprzedania od tego co jest na allegro czy tablicy. Odezwało sie kilka osób ale niestety nie z Mazowieckiego a na drugi koniec PL nie będę jechać.

parkingowka - przyzwyczajenie z jazdy samochodem. Mam na myśli to ze pewnie parkujac (jadąc wolno) wypadnie mi spod tylka moto. Expect the unexpected
mkajzer
Świeżak
 
Posty: 6
Dołączył(a): 11/1/2014, 17:53
Lokalizacja: Warszawa (Wola)Warszawa

Postprzez SkoQ » 16/1/2014, 17:10

Parkingówka, na motocyklu to przewrócenie maszyny przy parkowaniu czy na końcu dohamowania, jakiś uślizg przedniego koła przy małych prędkościach na śliskim, ewentualnie zbyt duże przeniesienie ciężaru na jedną stronę i nawet na postoju może szpeja położyć. Raczej niegroźne błędy niż wypadki. Przy parkingówce nie bardzo może Ci się coś, najgorzej znoszą je motocykle sportowe w których nawet w przypadku niewielkich uderzeń owiewki mogą postrzelać, i koszt naprawy rośnie lawinowo :) Jasnoksiężnik oczywiście nikt nie planuje parkingówek, ale branie ich pod uwagę jest jak najbardziej zdrowym pomysłem i nie bardzo wiem czego się czepiasz :)

Ty planujesz wypadek ? Nie ? To po co Ci kask i reszta ubrania ?

Przepraszam za offtopic.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez malomi » 16/1/2014, 18:57

Chyba nie znam nikogo, kto nie zaliczył parkingówy.

Ps. Nie daj się podpuszczać: D w świecie motocyklowym każdy wie, co to parkingówa jakoś niedawno też bym zaliczył dobrze, że dosłownie turlałem się i udało mi się utrzymać to i pochwale się, co odwaliłem;] na mokrej trawie walnąłem po przednim heblu :twisted:
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez jasnoksieznik » 16/1/2014, 23:31

SkoQ napisał(a):[...]
Jasnoksiężnik oczywiście nikt nie planuje parkingówek, ale branie ich pod uwagę jest jak najbardziej zdrowym pomysłem i nie bardzo wiem czego się czepiasz :)

Ty planujesz wypadek ? Nie ? To po co Ci kask i reszta ubrania ?


Ubranka chronia przed promieniami UV, a pod kaskiem robie sobie trwala. :mrgreen:

Chcialem sie tylko upewnic, ze parkingowka to nie np. spotkanie motocyklistow na nieuczeszczanym parkingu w celu zaginania grawitacji.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości




na górê