Zobacz wÄ…tek - Naked do 250cc.
NAS Analytics TAG

Naked do 250cc.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Naked do 250cc.

Postprzez iPod » 17/11/2013, 18:48

Zastanawiam się nad jakąś 250. Nie ukrywam, że wybrałem już, iż będzie to jakiś naked (jakiejś renomowanej firmy, raczej używany). Moglibyście mi doradzić, która maszyna będzie lepsza? Która jest bardziej niezawodna, z której można więcej "wycisnąć" idt? KAWASAKI Z 250; YAMAHA FZ 250; SUZUKI GSR 250. Jestem również otwarty na jakieś inne propozycje, tylko jak już mówiłem coś z renomowanej firmy, i tylko do 250cc.
iPod
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 18/10/2013, 17:56


Postprzez freestyle431 » 17/11/2013, 20:33

Witam.:) od niedawnego czasu na naszym cudownym rynku, pojawiła się koreańska marka Hyosung. Z tego, co słyszałem jest to już dosyć znana i renomowana firma, która bazuje na podzespołach Suzuki i idzie jej całkiem nieźle (nie należy jej porównywać z chińszczyzną). Wg mnie (czyste podejrzenia), każda szanująca się marka, wkłada dużo mniej kasy (jakości), w produkcję 125-500cc, przez co śmiem twierdzić, że nie stracisz zbyt dużo na jakości/niezawodności, kupując właśnie Hyosunga, zamiast np. Yamahy, zakładając, że są dostępne używane egzemplarze Hyosunga w tej pojemności. Nie wiem czy mój post cokolwiek wniósł do Twojego tematu, ale mam taką nadzieję. Pozdrawiam! :)
freestyle431
Świeżak
 
Posty: 158
Dołączył(a): 13/6/2012, 13:32
Lokalizacja: Kęty


Postprzez Black-Ghost » 17/11/2013, 22:29

Jeśli tylko budżet cie puszcza to odpuścił bym Hyosungi i tego typu wynalazki a popatrzył bym za jakimś KTM duke 200 ew 390 :)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości




na górê