Zobacz wÄ…tek - Moto minimum 250ccm za 4,5 tyÅ›.
NAS Analytics TAG

Moto minimum 250ccm za 4,5 tyÅ›.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moto minimum 250ccm za 4,5 tyÅ›.

Postprzez sharpi » 4/11/2013, 22:42

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Motorower Barton Volcano - 2000 tyś na cylku 75ccm <o dziwo - chińczyk, ale się kupy trzyma i zepsuć się nie chce - motorek po wzmocnieniu ramy i wsadzeniu fabrycznego cylka idzie do brata ;) >

- Wiek, waga, wzrost,
21 lat, 85kg, ok 165cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?

Głównie dojazdy do pracy, czasami jakaś trasa "dla przyjemności" do 100 km. Zależy mi, by motorek po prostu dawał frajde z jazdy, ale też nie wyrywał barków.

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?

Trudno powiedzieć...na motorowerze 5 dni w tygodniu robiłem 50km
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Na motocykl chce wydać MAKSYMALNIE 4,5k i ani złotówki więcej . Powód ? Jestem student i chce jakieś ciuchy przyzwoite kupić <nawet już wiem jakie ;)>

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Te 1000 - 1500 moge dać - warunek by koszty jednorazowe nie były wysokie
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Nakedy - i to bardzo. Chce po prostu wygodne moto, które "zachęca" do jazdy, a nie wyścigówka
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Z racji niskiego budżetu który musze jeszcze bardziej obniżyć zainteresowały mnie marki koreańskie. Na tą chwile
Hyosung gt 125 naked
Daelim Roadwin 125
Keeway RKS 125 <przyzwoity chińczyk> - tak wiem motorki mają po 125 ccm ale 250 znaleźć nie moge - no może hyosung, ale do 250tki już w ogóle będzie kicha z częściami.

Załóżmy jednak że jakimś cudem udałoby mi się dobić do 5k no i troche więcej
Honda cbf 250
Yamaha ybr 250
Suzuki GS500

Powiem tak - moim faworytem jest suzi gs500 i hyosung gt 125. Tylko teraz pytanie - czy za 4k można bez jakiś totalnych karkołomnych wyczynów dostać jakiegoś ładnego GSa .
Ewentualnie czekam też na wasze propozycje.
Proszę tylko - nie proponujcie mi pochodnych chopperów ;)
sharpi
Świeżak
 
Posty: 4
Dołączył(a): 1/11/2013, 10:12


Re: Moto minimum 250ccm za 4,5 tyÅ›.

Postprzez Carbonowy » 8/11/2013, 12:50

Chińczyki sobie odpuść bo miałęm okazie sie 250-tka taką bawić i po 3 tys km była juz padaka
proponuje zacząć od 500-tki - tak jak napisałęs Suzuki GS500 jest ok a ja proponuje jeszcze Kawasaki ER5 i Honda CB500
jestem pewny ze znajdziesz cośfajnego w Twoim przedziale cenowym

napisz skÄ…d jestes a coÅ› ciekawego poszukam Ci
Suzuki GS500 > Suzuki GSF600 > Honda CBR600F > Honda CBF1000
Avatar użytkownika
Carbonowy
Świeżak
 
Posty: 114
Dołączył(a): 29/8/2013, 13:20
Lokalizacja: Warszawa




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości




na górê