Zobacz wÄ…tek - Zakup pierwszego 1 maszyny - suzuki gsxr 600 k6/k7 - pomoc
NAS Analytics TAG

Zakup pierwszego 1 maszyny - suzuki gsxr 600 k6/k7 - pomoc

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez RSSSS » 12/10/2013, 09:41

Z pierwszym moto jest ten problem, że nie można mieć punktu odniesienia bo nie można dwa razy nauczyć się jeździć na 2oo.
Ten kto posłuchał zdrowego rozsądku i kupił na początek słabszy motocykl nigdy już nie dowie się co by było jakby zaczął od ss, a ja na ten przykład nigdy się nie dowiem ile bym potrafił teraz, gdybym kupił na piersze moto np. XJ6 zamiast R6.

W tym przypadku pozostaje mi się zgodzić z ogólnie funkcjonującymi i dominującymi opiniami, choć sam poszedłem "pod prąd".
BMW S1000RR
Avatar użytkownika
RSSSS
Bywalec
 
Posty: 666
Dołączył(a): 9/6/2013, 19:54
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez Screamer » 12/10/2013, 20:40

RSSSS napisał(a):Z pierwszym moto jest ten problem, że nie można mieć punktu odniesienia bo nie można dwa razy nauczyć się jeździć na 2oo.
Ten kto posłuchał zdrowego rozsądku i kupił na początek słabszy motocykl nigdy już nie dowie się co by było jakby zaczął od ss


W niektórych przypadkach to może i lepiej..

Do autora: mam dla Ciebie taką propozycję, poszukaj w okolicy kogoś kto sprzedaje jakąś 500 i umów się z nim na jazdę testową, jak GS cie nie przekonuje, bo mało mocy to poszukaj jakiejś xj600 albo gpz500-ten jest jednym z mocniejszych w klasie 500.
I po przejażdżce zobaczysz czy mocy ci wystarczy czy mało, w to drugie wątpie, ja po przesiadce z crossa 125 2t na GPZ byłem zdziwiony że to się tak zbiera i przez dłuższy czas nie odkręcałem do czerwonego pola. Nie wiem, może coś ze mną nie tak że się bałem, ale w każdym bądź razie po 2000km mocy mi nadal nie brakuje :D
Avatar użytkownika
Screamer
Świeżak
 
Posty: 175
Dołączył(a): 26/8/2010, 18:05


Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê