Zobacz wątek - Piękny motocykl na A2, ~Ninja 250r?
NAS Analytics TAG

Piękny motocykl na A2, ~Ninja 250r?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Piękny motocykl na A2, ~Ninja 250r?

Postprzez Bartekx » 12/9/2013, 22:01

Witam, pisałem już w sprawie wyboru motocykla do kategorii A2, jednak ten temat ma całkiem inny charakter.

Tak jak wspominałem wcześniej podobała mi się ninja 250r, jednak jestem trochę rozczarowany pojemnością. Obawiam się, że po kilku miesiącach będę zmieniał motocykl, ze względu na właśnie małą moc tego sprzętu.

Czy macie inne propozycje motocykli na A2, wyglądam nie odstające od zielonej ninjy? Przykładam dużą wagę do wyglądu, dlatego ninja była moim faworytem, m.in. unikalny kolor. Czy jest coś podobnego, nadającego się dla początkującego motocyklisty?


Bartekx napisał(a):- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Doświadczenie jedynie zdobyte podczas robienia prawa jazdy A2
- Wiek, waga, wzrost,
18lat, 66kg, 175cm
- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
Jazda po mieście. Jazda z kumplami, wypady za miasto (do 100km?) - jazda tylko po utwardzonym terenie.
- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Prawie codziennie, poruszanie się i częste wypady poza miasto. Ciężko mi podać w km, gdy nigdy nie jeździłem.
- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Tak, na ciuchy oddzielna pula. Na motor chcę przeznaczyć do 10 000zł.
- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
W zależności od potrzeb, nie będzie z tym problemu.
- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
sportowe.
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
[b]Zakochałem się w kawie ninja 250r. Przeglądałem inne motory na kat. A2 i żaden nie podoba mi się tak bardzo jak ninja.


tl;dr
ninja ale większa, cena <10 000zł, ważny wygląd ;)
Bartekx
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 3/9/2013, 21:14


Postprzez Karol20 » 13/9/2013, 00:04

Ninja 650? Czyli er650f, ale to tylko bo zablokowaniu pod a2 podpada.
Suzuki SV650s k7
Karol20
Bywalec
 
Posty: 595
Dołączył(a): 11/7/2012, 19:16




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê