Zobacz wÄ…tek - BMW 1200 RT czy GS 1200 Adventure
NAS Analytics TAG

BMW 1200 RT czy GS 1200 Adventure

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

BMW 1200 RT czy GS 1200 Adventure

Postprzez stablo » 30/8/2013, 14:44

Bardzo prosze o pomoc wskazówki , przesiadam się z innego motka F800 GS na 1200 RT lub GS 1200 ADV
wiem ze to zupełnie inne motocykle , ale obydwa delikatnie potestowałem , obydwa motki mi bardzo odpowiadają
Preferuję trasy asfaltowe , najczęściej w naszej RP ale tez pewnie za granicę śmignę , najcześciej sam , dalej gdzieś z żonką
i tu moje obawy jesli chodzi o 1. komfort podróżowania 2. dziurawe choć coraz lepsze drogi
Naczytałem się wiele , ale nic nie zastąpi opinii praktyków czyli Was użytkowanicy
za wszelkie info wielkie podziekowania it-mail@wp.pl Tomek
stablo
Świeżak
 
Posty: 65
Dołączył(a): 7/5/2012, 20:20


Postprzez skidmarks » 30/8/2013, 17:31

Na pewno RT bedzie przyjemniejsze w uzytkowaniu na asfaltach. Ochrona przed deszczem, kanapa na której można zasnąć w czasie podróży :). Chyba zawieszenei ESA bedzie już dostępne w nim. Natomiast ADV to dla kogoś kto chce troche w lekkim offie po grasować. Tutaj już komfort i chrona zdecydowanie gorzej. Trudniej znaleźć egzemplarz nie wymęczony.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê