Zobacz wÄ…tek - Motocykl dla poczatkujacego zapalenca
NAS Analytics TAG

Motocykl dla poczatkujacego zapalenca

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez shoot » 2/9/2013, 19:33

Skoro nie czuję się pewny i droga na to nie wskazuję to dlaczego mam odkręcić do końca i je!@#$ ;p ?
shoot
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:42
Lokalizacja: wlkp


Postprzez Boshi » 2/9/2013, 19:42

Tak spytam cię? ile przejechałeś km tą szlifierką swoją? bo czytając post wyżej to odnoszę wrażenie, że nie kupiłeś jeszcze jej i teoryzujesz. Tak że proszę cię, przestać wypisywać bzdury wyssane z palca. Kup sobie nawet litra i jeździj. Do pierwszego zakrętu, bo tak głównie kończy się w rękach laika torowy sprzęt.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez shoot » 2/9/2013, 19:54

No jak pisałem wyżej nie kupiłem teraz kompletuje rzeczy ? Dobra to już nie ma sensu pisać swojego zdania. Ok
shoot
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:42
Lokalizacja: wlkp

Postprzez skidmarks » 4/9/2013, 05:53

shoot napisał(a):
edit : To że się lata na gsx i ma ponad 100 km nie znaczy że musisz pałować do końca tak ? stopniowo coraz więcej



Bardzo dużo do powiedzenia ktoś kto jeszcze nie ma. Klasyka :lol:
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez SkoQ » 4/9/2013, 07:15

Ale to typowe ;D nie znam się i się wypowiem. Dla mnie GS to był idealny wybór na pierwsze moto, udowodnił mi jak głupi jestem i uratował kilka razy życie tym że nie rozpędza się tak szybko i że nie lata 2 paki+ zwyczajnie po pewnym czasie Ci odwali, odkrecisz na maksa bo to pokochasz bo szybkie latanie jest fajne, ktoś kto mówi że nie będzie odkrecac, widać nie wie o czym mówi.

Skoq, bez wulgaryzmów :)
/ Boshi
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez shoot » 4/9/2013, 15:43

Jest to forum wiec wydaję mi się ze kulturalnie można o tym gadać ? Zresztą co będzie chciał to kupi tak ja dałem swoje propozycje i będę się trzymać.. Swojego nie mam trochę śmigałem kolegów ale wiadomo swój to co innego.

Skoq GS 500 też nie mówi o wielkim skillu bo mówisz jak byś latał 10 lat na jakiś konkretnych sprzętach ; d

Shoot skończ już offtopować, bo nic do tematu nie wnosisz. Jeszcze jeden post nie na temat i lizaka wręczę. // boshi
shoot
Świeżak
 
Posty: 18
Dołączył(a): 8/6/2008, 13:42
Lokalizacja: wlkp

Postprzez malomi » 4/9/2013, 16:11

Widzę że temat standardowy czyli r1 ostatecznie r6 na pierwsze moto ;] z tego co zaobserwowałem najwięcej mają do powiedzenia ci którzy nie mają moto (shoot) , i za przeproszeniem pie.... głupoty śmieszy mnie jak ktoś jeżdżąc skuterem ewentualnie MZ150 pcha się na sportową 600-e litr w tym kontekście to już wg abstrakcja... Pamiętam jak pierwszy raz przekroczyłem magiczną granice 8k w mojej RS125 i wiem jedno gdyby to była 600 to przywitał bym tylni zderzak puchy która jechała przede-mną ktoś kto nigdy nie jeździł motocyklem nie zdaje sobie sprawy jakie przyśpieszenie ma taka głupia 125 a co dopiero sportowa 600 i przestań je...ć takie smuty chcesz się zabić droga wolna ale nie pchaj do grobu innych...

Wracając do tematu kupuj SV i bierz do serca tylko rady doświadczonych kolegów... (nie mam tu swojej osoby na myśli) ;]

LwG
CBR f4i sport
Avatar użytkownika
malomi
Bywalec
 
Posty: 829
Dołączył(a): 5/7/2013, 11:47

Postprzez SkoQ » 4/9/2013, 18:46

Boshi przepraszam, poniosło mnie.
Shoot, ale chcesz mi powiedzieć że jestem gorszy bo mam tylko GS ? :D Kupiłem go bo tak mi poradzili chłopaki z tego właśnie forum, i poradzili mi genialnie, był to strzał w dziesiątkę. I na moje szczęście nie słuchałem takich kozaczków teoretyków jak Ty, którzy na R6 przejechali 2 zakręty w adidasach albo oglądali jak jeździ na youtube i twierdzą że coś wiedzą, tylko doświadczonych jeźdźców. Niektórzy w sezon robią więcej km niż inni przez 5 lat :P więc wjazdy sobie daruj. Jak dla mnie temat skończony. Rady zatrzymaj na czas jak już będziesz jeździć czymś więcej niż rowerem ;)

SV fajna maszynka, dokładam się do zdania kolegi wyżej, powolutku sobie ogarniesz i wystarczy Ci napewno na dłużej niż mi mój GS :D nie wiem kto to pierwszy zaproponował ale miał dobry pomysł. Kupuj i do zobaczenia na trasie. LwG
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez skidmarks » 4/9/2013, 19:52

Na torze kartingowym widziałem gościa jak wywijał na GS 500 i zawstydzał gości na ścigaczach z moca 3-4 krotnie wiekszymi. Oni mieli kombinezony droższe od jego motocykla. Tyle ze pewnie w pracy wyśmieją lub na Facebooku nie ma posłuchu jakby dał 40KM motocykl. Trzeba na pierwsze od razy R6/R1 bling bling na mieście :)
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez Starski » 4/9/2013, 20:02

Najlepsza jest teoria, że litr jest lepszy niż 600ta na pierwsze moto, ponieważ ciągnie od dołu i nie ma takiego strzału mocy w połowie obrotomierza :D
Moto na A2: GS 500, NX 650, XT 660, YBR 250, Ninja 250R
Avatar użytkownika
Starski
Świeżak
 
Posty: 349
Dołączył(a): 25/1/2013, 14:30

Postprzez Boshi » 4/9/2013, 20:24

Dobra bo widzę, że offtop leci garściami. Zamykam.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 14 gości




na górê
cron