Zobacz wÄ…tek - Pierwszy motocykl ;)
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl ;)

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy motocykl ;)

Postprzez cogitoergosum » 24/8/2013, 21:36

Witam, wiem że takich tematów już jest pełno, jednakże każdy dotyczy innych ludzi. :?

Chciałabym się dowiedzieć jaki motocykl byście polecali na pierwszy. Mieszkam w mieście 178cm wzrostu, waga także odpowiednia. Zdaję sobie że mam jeszcze czas, ale juz chciałabym wiedzieć jaki cel mam sobie postawić, na co zbierać. Moim marzeniem jest piękna, zielona Kawasaki Ninja, nie jest to chwilowy wymysł zaś w głowie mi to siedzi już od dawna. Możecie pomyśleć że jestem kolejną dziewczyną która leci na motor dla frajdy, lecz to nie to. Parę razy w życiu jeździłam jako pasażer, to było coś pięknego (niestety nikt mnie nie puścił samodzielnie pojeździć).


LiczÄ™ na waszÄ… pomoc ! :)

Pozdrawiam :)
cogitoergosum
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/8/2013, 21:20


Postprzez skidmarks » 24/8/2013, 21:41

Jaki budzet na te pierwsze dwa koła?
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski


Postprzez cogitoergosum » 24/8/2013, 21:47

@skidmarks ---> właśnie tu jest problem, dość "skromnie" jak na ceny takiego sprzętu. Jak już powiedziałam że jeszcze w trakcie "zbierania", ale przy dużym szczęściu i może dofinansowaniu ze strony rodziców prawdopodobnie tak do 10 tyś maksymalnie .. :(
cogitoergosum
Świeżak
 
Posty: 3
Dołączył(a): 24/8/2013, 21:20

Postprzez skidmarks » 24/8/2013, 21:55

Limonka od Kawy dla świeżaka http://allegro.pl/kawasaki-ninja-250-su ... 09410.html (aukcja tylko poglądowo)

Przyjazny, design nowoczesny. Tyle ze nie wiem co z twoim wzrostem na takiej maszynie.

Jak ma być na sportowo to moze na pierwsze moto nie musi być zaraz ta Kawasaki ;)

GS 500 http://otomoto.pl/suzuki-gs-suzuki-gs-5 ... 16516.html

Moze jakiÅ› naked bike.
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez rosiboj » 25/8/2013, 07:44

Proszę zastosuj sie najpierw do przyklejonego w tym dziale wzoru viewtopic.php?t=49590 . Nic nam nie powiedziałas więc temat jak narazie nie ma sensu, ani nie wiadomo ile masz lat, ani czy masz prawo jazdy i jakie.
Tysiąc serc jedno bicie one direction ponad życie
Avatar użytkownika
rosiboj
Moderator
 
Posty: 2217
Dołączył(a): 8/3/2012, 15:29
Lokalizacja: mam wiedziec?



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 27 gości




na górê