Zobacz wątek - VTX 1800 dla jeźdźca z 4-letnim stażem?
NAS Analytics TAG

VTX 1800 dla jeźdźca z 4-letnim stażem?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Czy VTX 1800 to dobry sprzęt dla mnie? :)

Tak
2
67%
Nie
1
33%
 
Liczba głosów : 3

VTX 1800 dla jeźdźca z 4-letnim stażem?

Postprzez mr_bongos » 23/7/2013, 06:46

Witam,

Chciałbym zasięgnąć opinii osób które miały styczność z Hondą VTX 1800.

Mam 30 lat, 190 cm wzrostu i 92kg wagi. Prawo jazdy kat. A mam od 4 lat, i cały czas jeżdżę (w sumie jakieś 20000km na moto zrobiłem).
Obecnie posiadam Bandita 650, 240kg wagi 76KM, więc stosunek mocy do masy wydaje się być podobny, natomiast naked a cruiser to 2 kompletnie inne światy.

Potrzebuję sprzętu na weekendowe wypady za miasto z żoną, raczej nie mam duszy ściganta, mój Bandit nie zna za bardzo prędkości powyżej 100km/h :).
Przejechałem się VTXem raz i zaskoczyło mnie, jak łatwo poddaje się woli kierowcy i jak jest zwinny. Pomimo swoich rozmiarów, sprawiał wrażenie łatwego do opanowania.

Sprzęt jakiego szukam, powinien spełniać 2 poniższe warunki:
- wystarczającą moc aby swobodnie mogły podróżować nim 2 osoby bez obawy że braknie pary na wyprzedzenie jakiegoś zawalidrogi,
- wygodne siedzenie dla 2 osób z oparciem dla pasażera (moja żona jest fotografem i lubi jeździć z aparatem w ręce...(nie linczujcie mnie za to)

Czy przesiadka z Bandita na VTX1800 to dobry pomysł? Czy nie jest to za mocny i za ciężki cruiser na początek przygody z tego typu maszynami. Ta jedna przejażdżka którą odbyłem na VTXie nie była zyt miarodajna abym na jej podstawie mógł w pełni poznać i ocenić sprzęt, stąd prośba o poradę.
Czy VTX to dobry sprzęt dla motocyklisty mojego pokroju?
Traktuj ludzi z szacunkiem, korona Ci z głowy nie spadnie... możliwe że nigdy jej tam nie było...
mr_bongos
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 23/6/2008, 14:17
Lokalizacja: Kraków



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości




na górê