Zobacz wÄ…tek - Supermoto?
NAS Analytics TAG

Supermoto?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Supermoto?

Postprzez fajaon » 7/7/2013, 22:01

Więc może według wzoru :)
Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie) Pomijając simsona, bo tego nawet nie liczę jako motocykla, mam prawie 2letnie doświadczenie na poważniejszym sprzęcie, jakim jest Honda NSR 125.
Wiek, waga, wzrost 17lat, 80kg, 190cm
Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych? Czasem do szkoły, częściej po prostu dla przyjemności.
Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie? Jak najwięcej :> no nie wiem może z 5 000.
Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach? Powiedzmy, że max to 7500zł, ciuszki już mam.
Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie? Jak najmniejszy, chcę motocykl do którego nie będzie trzeba dokładać masakrycznych pieniędzy.
Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp. Supermoto, Enduro
Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę? Honda FMX 650, Suzuki DRZ400s.
Jednak ciężko będzie znaleźć jeden z tych motocykli za cenę, za którą mogę je kupić. Jeśli znacie to podajcie jakieś modele, które nadają się na supermoto. Konieczne, żeby miały do 47km i poniżej 0.2 stosunku mocy do masy - prawko A2. Na razie będę jeździł bez prawka do końca sezonu, a później się zrobi :> mam w styczniu urodziny także nie ma źle.
fajaon
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/7/2013, 21:41


Postprzez Grzesku » 9/7/2013, 05:35

drz nie ma opcji za takie pieniadze, chyba, ze zdechlaka :) Co do jezdzenia bez prawka, to bardzo zly pomysl. Policja tak goni od kilku sezonow i zatrzymuja wszystkich bez wyjatkow, przynajmniej tak jest u mnie w miescie. Szybko lyknniesz mandat
560 SMR
Grzesku
Świeżak
 
Posty: 391
Dołączył(a): 23/11/2010, 10:53
Lokalizacja: Wrocław


Postprzez fajaon » 11/7/2013, 19:39

Sorki, ale nie pytam o to co myślicie na temat jeżdżenia bez prawka :> jakby tak często policja łapała motocyklistów U MNIE to bym się nawet nie zastanawiał. Policja sprawdzała moje dokumenty tylko raz i to w dodatku jak już byłem na postoju.. :>
fajaon
Świeżak
 
Posty: 13
Dołączył(a): 7/7/2013, 21:41

Postprzez Black-Ghost » 11/7/2013, 19:45

A powinieneś! Za bezpośrednią i celową chęć łamania polskiego prawa zamykam ten temat. Jak zrobisz prawko to wróć i załóż temat. A jeśli tego nie planujesz to zostaje ci poszukać innego forum.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê