Zobacz wÄ…tek - Kupno GSX-R 750
NAS Analytics TAG

Kupno GSX-R 750

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Kupno GSX-R 750

Postprzez Luki2905 » 3/7/2013, 11:43

Witam Szanownych Forumowiczów! Mam do kupienia Suzuki GSX-R 750 z 91 rocznika. Niby wszystko ładnie pięknie, ale okazuje się, ze ktoś zamontował w nim silnik podobno z gsx-r ale z 94r i jest już chłodzony cieczą, a nie olejem. Moje pytanie jest następujące, czy warto bawić się w taki motocykl? Czy w tym wypadku silnik chłodzony cieczą jest gorszy od chłodzonego olejem?
Z wad motocykla wiem, ze podobno przez tą przekładkę z chłodzenia olejowego na ciecz jest jakiś problem z zegarem temp. i nie załącza się wentylator (jest zrobiony na krótko) ale podobno się nie gotuje. Czekam na wasze opinie. Proszę o poradę. Pozdrawiam!
Luki2905
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 3/7/2013, 11:30
Lokalizacja: Gniezno


Postprzez Black-Ghost » 3/7/2013, 22:56

Na druciarstwie nigdy się dobrze nie wychodzi. Sam miałem taki model gixa i jakoś szczególnie nie byłem z niego zadowolony. Do upalania fajny ale do normalnej jazdy straszny kloc.
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê