Zobacz wątek - Poznań - pomoc w zakupie
NAS Analytics TAG

Poznań - pomoc w zakupie

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Poznań - pomoc w zakupie

Postprzez PanBoo » 2/5/2013, 11:04

Witam,

Chciałem kupić Suzuki Bandit GSF 600. Od handlarza, z tego co się zorientowałem jest to uczciwy sprzedawca.

Ja się jednak nie znam zupełnie na motocyklach, to będzie mój pierwszy. Wolałbym, więc żeby obejrzał go ktoś ze mną. Ewentualnie zrewidował cenę :)

Dobrze też będzie poznać jakiegoś motocyklistę z okolic, coby wiedzieć gdzie szukać pomocy w razie czego :wink:


Ps. Tak w ogóle. Motocykl, dla początkującego się nadaje ? Jest ciężki, ale ze mnie też nie jest jakiś ułomek.


pozdrawiam
PanBoo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 2/5/2013, 10:52


Postprzez Sykopson » 2/5/2013, 12:12

Jeśliś dojrzały i ogarnięty człek to możesz w ciemno brać Bandziora. Motocykl niezawodny, porządny i starczy Ci na więcej niż jeden sezon w przeciwieństwie do GSa. Mam wujka (zresztą w Poznaniu właśnie :D ) który kupił GSFa 600 na pierwsze moto i ma go już od 5 lat :)
Niestety on Ci raczej nie pomoże bo jest zajęty strasznie... :?
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości




na górê