Zobacz wątek - Jaki motocykl wybrać do kwoty 5.500 zł ze sportowym zarysem?
NAS Analytics TAG

Jaki motocykl wybrać do kwoty 5.500 zł ze sportowym zarysem?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Sykopson » 30/4/2013, 16:27

Yamaha T-cat to świetne moto (sam pewnie sie na niego przesiąde w najblizszym czasie). Motocykl jest ekonomiczny, osiagi bardzo przyzwoite, bardzo fajnie się prowadzi, jest meeega wygodny i pieknie brzmi. Silnik nie do zajechania tylko ta skrzynia. Prawda jest taka że jeśli nie rajcuje Cię zbytnio częste gumowanie i umiesz zmieniać biegi to ta skrzynia nie sprawia kłopotów. Znam egzemplarz po 80000, który nie miał robionej skrzyni. Jeśli już się sypnie to koszt naprawy na ori częsciach Yamahy oscyluje w okół 1500-2000zł. Niestety obawiam się że na dobrego kociaka można polować dopiero od 6000zł i to minimum. Ewentualnie można poszukać baardzo taniej sztuki w okolicach 3-4k z sypniętą skrzynią i ją zrobić pożądnie, wtedy masz niejaką gwarancję że Ci potem problemów nie sprawi :D
Suzuki Bandit 400 był

Suzuki SV650 S jest
Avatar użytkownika
Sykopson
Stały bywalec
 
Posty: 1097
Dołączył(a): 22/8/2010, 18:14
Lokalizacja: Kraków (Zielonki)


Postprzez Paula3478 » 1/5/2013, 09:28

W sumie to też jest dobry pomysł,kupić z wyskakującą i naprawić hmmm.... 8)
Yamaszki bardzo mi się od zawsze podobały,ale nie wiem czy nie będzie tak jak pisał kolega,że T-cat ma bardzo szerokie siodło w porównaniu do Hondy i nie wiem czy będę dostawała w ogóle nogami do ziemi :cry:

Ps: Mojej niuni nie będę gumować ,chyba,że będzie trzeba oponę wykończyć hehe :twisted: Ogólnie ujmując bardzo szanuję rzeczy,więc to będzie bardzo dopieszczony i nie katowany motocykl :roll:

A tak spytam z innej beczki,obniżał/a któryś/aś z Was motocykl tymi specjalnymi zestawami obniżającymi? :) Jak to się sprawuje w ogóle? Przeczytałam o tym dużo artykułów,ale najlepiej jest poznać opinię ludzi,którzy już to testowali :mrgreen:

Obrazek


Wyczytałam też w necie,że można kupić akcesoryjne siedzenie,które odejmuje te ok.2-3 cm,więc grosz do grosza,a wyjdzie kokosza :D
Avatar użytkownika
Paula3478
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25/3/2012, 13:31
Lokalizacja: Starachowice


Postprzez skidmarks » 1/5/2013, 11:03

Przymierz się do T-Cata. Moze "zaskoczy". Majac oba dałem ci spostrzeżenia co czułem pod tyłkiem ;)


Suche dane to w T-Catcie wyskosc siodła - 805mm a
CBR 810mm

Kwestia ile sie pdo tobą ugnie, srodek ciezkosci obu motocykli. Wiecej roboty w manewrach było w T-cacie.

Gsx-r 600 ciekawy moze być co prawda ja miałem 750 SRAD ale taki maleńki był ;) w porównaniu z tymi dwoma "sześćsetnymi mastodontami"
Yamaha YZF 1000
Avatar użytkownika
skidmarks
Stały bywalec
 
Posty: 1402
Dołączył(a): 18/6/2009, 18:26
Lokalizacja: zachód Polski

Postprzez Paula3478 » 1/5/2013, 12:54

Rozumiem,że podałeś mi swoje spostrzeżenia i bardzo za to dziękuje,bo o to tutaj chodzi,żeby je wyrażać :wink:

Powiem Ci,że na Suzi też patrzyłam,ale-właśnie zawsze musi być jakieś,ale :evil: odstraszyła mnie wysokość siedzenia: 830mm :? ,a jak jest walka z centymetrami to każdy centymetr się liczy :)

Btw."sześćsetny mastodont" dobre hah :D

Czas na przegląd ogłoszeń,może się coś w końcu trafi ;)

Dzisiaj trafiła mnie strzała amora podczas przeglądania ogłoszeń <3 Kawasaki ZXR400 :P Piękne jest po prostu,mało waży 186 kg na mokro,nisko ma siedzenie w stosunku do CBR-ki,nic dodać nic ująć,a osiągami potrafi zaskoczyć 8) Miał ktoś z Was przyjemność/styczność użytkowania owej Kawki? Jak wrażenia ? :)
Podobno strasznie twarda jest,plecy bolÄ…,bo to typowy sport,ale jak znajdÄ™ ten model w dobrym stanie to raczej biorÄ™ :twisted:
Postanowione!
Strasznie się nakręciłam na tą Kawkę :twisted:

Czyż nie bóstwo? :P

Obrazek[/img]

I jednak drodzy Panowie trafiło na Kawkę ZXR 400 :)
Bardzo dziękuje wszystkim za pomoc i rady w doborze motocykla :) Byliście bardzo pomocni ! ! ! Niech Wam Bóg w motocyklach wynagrodzi :P

Oto zdjęcie mojego zakupionego dzisiaj maleństwa :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Ogólnie podsumowując nie czuć tego 186 kg ,nie wiem czemu,ale moja poprzednia Kawa,która ważyła 155kg bardziej mi się wydawała ociężała:) ZXR zaskoczył mnie trochę jak na niego wsiadłam,bo całe stopy na ziemi,może i przez co dlatego mi się wydaje taki lekki :D Poza tym to już nie to samo co 250,tu już czuć tą moc ;)

LWG ! ! ! :)

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
Paula3478
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 25/3/2012, 13:31
Lokalizacja: Starachowice

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości




na górê