Zobacz wątek - pierwszy "poważny" motocykl do 7000zł
NAS Analytics TAG

pierwszy "poważny" motocykl do 7000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez SkoQ » 26/3/2013, 18:25

Ależ, ja mu totalnie nigdzie nie napisałem że 7 tysięcy to za mało na pierwsze moto. Jest to za mało na GS 500 F w wersji igła :) natomiast GS bez owiewek kupi w dobrym stanie nawet za 6 kafli.
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez insanityman » 27/3/2013, 18:20

To co myślicie o tym GS'ie , którego wysłałem ?
insanityman
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5/5/2012, 14:15
Lokalizacja: Marki/Warszawa


Postprzez Black-Ghost » 27/3/2013, 21:12

SkoQ siedzi dobrze w temacie GS-ek ;) Pisz do niego na PW to pewnie dowiesz siÄ™ wielu ciekawych rzeczy o tym modelu ;)
Avatar użytkownika
Black-Ghost
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 4635
Dołączył(a): 4/12/2010, 17:47
Lokalizacja: Oświęcim(KOS)

Postprzez SkoQ » 28/3/2013, 08:53

2007 rok to sama końcówka produkcji, rzeczywiście moto było lekko szlifowane, leżał na prawej stronie, stracił lusterko i ciężarek kierownicy, tłumik jest porysowany co jest normalne przy tego typu przewrotce. Na parkingu to on się nie wywrócił, ale dzwon to też nie był. Po lewej stronie ciężarek jest jakoś dziwnie wygięty względem kierownicy, jakaś część układu elektrycznego nie jest wpięta bo kostka wisi poza ramą, i nie jest zarejestrowany w Polsce więc dochodzą koszty. Sprzedawca kłamie w opisie mówiąc o crash padach, ale nie była malowana i przebieg też raczej jest realny. Gdybym miał równe 7 tysięcy, to nie jechał bym ogladać gdybym miał 8, to po małych poprawkach mogła by to być całkiem fajna sztuka. Sprawdź koniecznie co to za część układu, dopytaj o crash pady, (tylko broń Boże nie testuj go puszczając kierownicę, bo możesz zaliczyć drugiego szlifa)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Postprzez insanityman » 30/3/2013, 00:11

Chociaż może wersja naked nie wygląda tak tragicznie... Poszukam jeszcze gołego GS'a.
insanityman
Świeżak
 
Posty: 21
Dołączył(a): 5/5/2012, 14:15
Lokalizacja: Marki/Warszawa

Postprzez SkoQ » 30/3/2013, 16:29

To już kwestia gustu :) Ja jeżdżę na gołej, i nie jest najpiękniejsza, ale daje mi radoche, i lubię na nią ptrzeć wiedząc, że jest moja :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości




na górê