Zobacz wątek - Panie kupiłem litra na pierwsze moto?
NAS Analytics TAG

Panie kupiłem litra na pierwsze moto?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Panie kupiłem litra na pierwsze moto?

Postprzez BairStrokes » 5/11/2021, 13:01

Mam 40 lat 180 cm i 120 kg . Najezdzone kilka milionów rużnymi pojazdami . Na motorach 1,5 sezonu na 125 cm czyli zero doswiadczenia . Zdążyłem zaliczyć glebe przy nawrotce na tej 125 cm . Jebłem o ziemie jak Tupolew . Przestałem jezdzic ta 125 bo była cienka i zaczełem myśleć o normalnym moto dla normalnych ludzi . Rozglądałem sie za ruznymi motorami ( mt09 , xdiavel i cb1000r . Najbardziej podobał mi sie ducati ale to tandeta i doszłem do wniosku że wolę jezdzić niż phać i kupiłem cb1000r + . Od dłuzszego czasu oglądałem na necie . Byłem w hondzie zeby polukać w ducati zreszta też . Jazde hciałem próbna se wziać aż nagle pojawiła się na necie czarna cb1000r+ za 8 K GBP .Zaproponowałem 7,5 k i o dziwo sprzedawca zaakceptował oferte . Rok 2018 , przebieg 1555 mil 10.0.0.0.1 (otwórz link) 192.168.1.254 (otwórz link)
. Stan igła bez jednej ryski czy jakiejkolwiek skazy . Cycki na oponah i kolory w zagłebieniah bieżnika . Stan jak nowy . Do tego dokupiona owiewka i przedłuzona gwarancja przez popzedniego wlasciciela ( dziadek milioner ) . Plan był żeby poczekać do marca ale ostatnie dni bylo słonecznie i + 12-13 oC . Dziś + 9 oC i pochmurnie ale miałem wolne i nie wytrzymałem :P . Wykupiłem podatek drogowy i ubezpieczenie i na drogę . Pierwsze kilometry wiadomo walka z moto bo inna pozycja , żle lusterka ustawione ,sety cofniete do tyłu , sprzęgło inaczej bierze , przełacznik od kiernkow jakoś niżej ąż wcisłem klakson raz . Taki zesrany byłem że tak jade i myśle że mogłem inne rekawice wziac bo w ręce zimno a jakos nie pomyslałem żeby właczyc podgrzewanie manetek . Zrobiłem 20-30 km i powiem ŁOOOOO w **** . Wczesniej jezdziłem z650 i wiedziałem ze to będzie mocniejsze ale tego po prostu nie idzie porównać . Pozycja jak dla mnie wygodna . Do ziemi sięgam ale żeby postawic całe obie stopy na ziemi to brakuje 1-2 cm . Heble dobre z przodu a tył też hamuje . Jest moc . Dużo duzo więcej niż się spodziewałem a wcale nie odwinełem do konca bo do tego to trzeba umieć jezdzic . Nie wydaje mi się zebym kiedykolwiek wykożystał możliwosci tego moto . Elastycznośc też jest . Na szustym biegu przy przejeżdzaniu przez rondo nie szarpie ani nie telepie . Normalnie przyspiesza . Może wolniej ale co mnnie zdziwiło to nie telepało ani nie szarpało . W korkach tez jest dobrze . Sprzegło po kilku kilometrach przyzwyczajania pracowało bardzo dobrze . Skrzynia biegów idealnie hodzi . Jeśli hodzi o jazde po mieście to się nadaje jak dla mnie . Coś czuje że zostaniemy razem na długie lata . Instruktor na kursie muwił bierz litra bo mniejszy niz 800 to zaraz bedzie za mały ....
BairStrokes
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 5/11/2021, 12:57


Re: Panie kupiłem litra na pierwsze moto?

Postprzez BB88 » 13/5/2022, 11:34

Fascynujące
Ale popraw błędy bo wstyd
BB88
Świeżak
 
Posty: 179
Dołączył(a): 6/3/2020, 16:00


Re: Panie kupiłem litra na pierwsze moto?

Postprzez andy7 » 18/1/2023, 17:21

Przykro sie czyta, gdy instruktor niema pojecia ! :mrgreen:


:?
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Re: Panie kupiłem litra na pierwsze moto?

Postprzez antek001 » 5/9/2023, 12:34

No może błędy są, ale czuć ekscytację w tym wpisie
___________________________________
nowoczesne i ergonomiczne ścianki działowe do biura (otwórz link)
antek001
Świeżak
 
Posty: 40
Dołączył(a): 17/2/2020, 15:36



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na gr