Zobacz wątek - Moto na co dzień do 11k PLN
NAS Analytics TAG

Moto na co dzień do 11k PLN

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Moto na co dzień do 11k PLN

Postprzez SamiecBonobo » 31/7/2019, 04:13

Cześć, szukam kolejnego motocykla dla siebie i nie wiem na co się zdecydować.

Jeżdżę głównie po dużym mieście i parę razy w miesiącu jakaś trasa do 200 km. Mam 25 lat, ważę 72 kg i mierzę 186 cm wzrostu. Motocykl planuje używać sam, z okazjonalnymi przejazdami z plecaczkiem.
W sezonie planuje robić około 5 000-10 000 km, ciuchy i pozostałe wyposażenie (kaski, buty, rękawice itp.) mam, mogę przeznaczyć do 11 000 zł na moto. Na koszty utrzymania planuję przeznaczyć do 2 000 zł (olej, hamulce, napęd).
Podobają mi się głównie motocykle sportowo-turystyczne, sportowe-enduro (Yamaha Tracer itp. które odpadają ze względu na budżet, na pewno odpadają sporty.
Wcześniej przez 4 lata jeździłem na XJ 600 S, zrobiłem 15 000 km, a ostatnio przez ponad rok jeździłem XJ 900 S i przez ten czas zrobiłem 5 000 km.
Ważne jest dla mnie aby motocykl był niezawodny, posiadał silnik na wtrysku oraz nie miał dużego apetytu na paliwo. Podobają mi się: SV 650 (wersja S przeraża mnie pochyloną pozycją, a N brakiem ochrony przed wiatrem), Hornet, Fazer (jednak są to nadal silniki 4 cylindrowe, takie jak posiadałem w poprzednich motocyklach, a chciałbym czegoś nowego, świeżego V2 albo rzędowa 2 lub 3).

Z góry dziękuję za pomoc i wskazówki
SamiecBonobo
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 31/7/2019, 03:45


Re: Moto na co dzień do 11k PLN

Postprzez CzesiuBrek » 31/7/2019, 14:30

Fazerek jest super, idealny do miasta i na trasÄ™
CzesiuBrek
Świeżak
 
Posty: 36
Dołączył(a): 15/3/2018, 13:29
Lokalizacja: Kraków




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości




na górê