Zobacz wÄ…tek - Yamaha fz1n na pierwszy??
NAS Analytics TAG

Yamaha fz1n na pierwszy??

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Yamaha fz1n na pierwszy??

Postprzez SebaGod1988 » 23/3/2019, 23:18

Witam wszystkich.

Planuje kupno pierwszego moto i zastanawiam się nad fz1n. Mam 29lat, 183cm wzrostu i 95kg. Znajomy ma fz1n, jeździłem chwilę i zakochałem się w niej. I tutaj pytanie... Czy pomimo braku doświadczenia powinienem dac sobie spokój czy nie? Moto ma być tylko do miasta, bez tras.

Pozdrawiam
SebaGod1988
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 23/3/2019, 22:20


Re: Yamaha fz1n na pierwszy??

Postprzez Glenroy » 24/3/2019, 20:34

Do miasta kompletnie bezsensowny zakup, ani to nie ma charakterystyki do miasta (typowy wysokoobrotowiec), ani ekonomii - w mieście będzie wciągał bak przez dziurkę w nosie. Z tych 150KM dobrze będzie, jak wykorzystasz 50 tak na dobrą sprawę. Do tego wsiadanie na 150-konne moto, bez doświadczenia, jest trochę nieodpowiedzialne, chociaż z drugiej strony, lepiej że to FZ, niż R1 :).

Moim zdaniem, do miasta, zdecydowanie lepszym wyborem była by np. MT-07, ale jak masz kasę i koniecznie chcesz litra, to brał bym MT-09, bo to na prawdę świetny miejski złodupiec :P
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości




na górê