Zobacz wątek - Jaki motor do "spacerów" po lesie
NAS Analytics TAG

Jaki motor do "spacerów" po lesie

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
Moderują: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Jaki motor do "spacerów" po lesie

Postprzez rudazocha » 26/3/2018, 08:29

Witam.
Nie bardzo się w tej dziedzinie orientuję. Proszę o pomoc. Poszukuję dla szefa cichego motoru do jazdy w terenie. Najlepiej żeby nie był za cięzki i miał nie za duży silnik. Co polecacie. Wzrost 170cm waga 85 kg
Z góry dziękuję :D
rudazocha
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 26/3/2018, 08:14


Re: Jaki motor do "spacerów" po lesie

Postprzez jasnoksieznik » 26/3/2018, 19:33

Bardzo cichy, to KTM Freeride E.
BMW -> KTM. Mogę mieć spaczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
jasnoksieznik
Stały bywalec
 
Posty: 1461
Dołączył(a): 15/2/2013, 12:36
Lokalizacja: Monachium


Re: Jaki motor do "spacerów" po lesie

Postprzez Glenroy » 26/3/2018, 20:08

rudazocha napisał(a):Witam.
Poszukuję dla szefa cichego motoru do jazdy w terenie


Ale to szef jest jakiś ułomny, że nie może sam się zabrać za ten temat? Łatwiej się doradza rozmawiając bezpośrednio z zainteresowanym, bez pośredników. Nikt nie zna jego preferencji i oczekiwań, trochę wypadało by to sprecyzować, bo nie wiemy czy chce typowego enduraka, jakiegoś adv, czy może w zupełności dla jego potrzeb wystarczy jakiś dual...no trochę rozbieżny temat.

Dla rozjaśnienia, enduro to np. taki DT125, czy TTR600, adv to np. AfricaTwin, czy Super Tenere a dual to taki przykładowo V-Strom, czy Varadero ;).

A "spacerować" po lesie dawałem radę i FZS-em, więc...więcej konkretów, a najlepiej konkretnego zainteresowanego tematem.
Raz motór byl chory i leżał w łóżeczku.
I przyszedł pan doktor "Co jest motóreczku?"
"Ach lagi mam krzywe i ogon złamany
i wgniotkę na baku i przód rozje..ny"
Avatar użytkownika
Glenroy
Moderator
 
Posty: 2835
Dołączył(a): 31/8/2011, 20:06
Lokalizacja: LPU



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na gr