Zobacz wÄ…tek - Motocykl z NL pytania
NAS Analytics TAG

Motocykl z NL pytania

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl z NL pytania

Postprzez benek1994 » 2/7/2017, 02:00

Witam, przydarzyla mi sie okazja kupna motocykla z Holandii, sprowadzony przez znajomego :), rejestrował ktoś może motocykl z Holandii ? Znajomy posiada umowę z holendrem którą uzupełni na moje dane, dowodu rejestracyjnego tego małego nie ma, ma tylko duży na kartce ( podobno takie były tylko pare lat temu a właściciel długo miał motocykl ) oraz posiada pismo przewozu motocykla z nl do pl, to wystarczy do zarejestrowania motocykla ?
Ps. Znajomy też mówił coś że do urzędu skarbowego nie trzeba iść, czy to prawda ?
benek1994
Świeżak
 
Posty: 47
Dołączył(a): 8/10/2011, 09:55


Re: Motocykl z NL pytania

Postprzez Croowab » 15/7/2017, 15:01

Jaka umowa na piśmie z holendrem??
żaden holender czegośs takiego nie podpisze.
Papiery jakie potrzebujesz to w formacie a4 z wyrejestrowania moto gdzie znajdujÄ… siÄ™ wszytkie dane.
Reszta w PL standardowo jaak przy aucie

poza tym, idź do wydziału komunikacji i tam powiedzą Ci dokłądnie czego potrzebujesz
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51


Re: Motocykl z NL pytania

Postprzez ded » 16/7/2017, 11:00

Umowa inblanco z holendrem to przestępstwo karno skarbowe. Jak serio ufasz koledze i chcesz ten motocykl to niech on załatwi formalności.
Triumph Speed Triple 955i 2002
Avatar użytkownika
ded
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 26/9/2016, 11:54
Lokalizacja: Ciechanów



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê