Zobacz wątek - Motocykl enduro do 8000zł
NAS Analytics TAG

Motocykl enduro do 8000zł

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Motocykl enduro do 8000zł

Postprzez drozdownik22 » 20/6/2017, 14:03

Witam wszystkich :)
Rozglądam się na spokojnie za używanym motocyklem do jazdy codziennej o pojemności około 600cc. Kategorycznie odpadają motory do jazdy w błocku itp jakoś mnie to nie porwało. Będę jeździł po asfalcie i terenie, ale w terenie po utwardzonych drogach, szutrach, polnych drogach, łąkach itp. Wyjazdy na bezdroża nie będą przewagą, bardziej będę poruszał się do pracy i w około komina po asfalcie, powiedzmy 75% do 25%. Do tego okazyjnie wyjazdy tak po max 200km za jednym zapaleniem :)
Budżet jak w temacie do 8k na sam motocykl bez ubrań. Moja waga to 75kg, wzrost 174cm i 29 lat na karku :D Motocyklami jeździłem już i wiem czym to pachnie. Z tego co oglądałem i mi się spodobało (wizualnie) to Yamaha XT oraz Suzuki DR.
Prosił bym o podpowiedz czego dokładnie szukam i potrzebuje. Nie muszą to być te modele które podałem, ale coś w stylu enduro mnie kręci.
Z góry dziękuje za zainteresowanie tematem.
drozdownik22
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/6/2017, 13:47


Re: Motocykl enduro do 8000zł

Postprzez Zimny72 » 20/6/2017, 15:16

Yamaha TDM lub XTZ, Kawasaki KLE, Suzuki DL.
Moto Guzzi V7 - szkoda życia na brzydkie motocykle.
Avatar użytkownika
Zimny72
Zimny Drań
 
Posty: 1382
Dołączył(a): 13/1/2013, 23:07
Lokalizacja: Wesoła


Re: Motocykl enduro do 8000zł

Postprzez drozdownik22 » 20/6/2017, 22:15

Dzięki za szybką odpowiedz. Podobają się dwa modela Yamaha XTZ i Kawasaki KLE, nie ukrywam wizualnie :wink: Poczytam jutro na spokojnie coś więcej. Dzięki wielkie za podpowiedz.
drozdownik22
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 20/6/2017, 13:47



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê