Zobacz wątek - Ekonomiczne, zwinne 2 kółka na dojazdy do pracy
NAS Analytics TAG

Ekonomiczne, zwinne 2 kółka na dojazdy do pracy

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Rura » 10/1/2017, 10:00

Myślałem, że teraz chcesz kupić.... A coś tam jeszcze stoi u dilerów, częściowo porejestrowali pewnie na siebie...
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Re: Ekonomiczne, zwinne 2 kółka na dojazdy do pracy

Postprzez tomek_sy » 22/3/2017, 10:35

Hej, pytałem w BMW ostatnio ( Warszawa - Libery Motors ) G310R będą mieli w kwietniu ale GS310 dopiero po wakacjach. Stoję przed bardzo podobnym dylematem ( mt03 - duke390 ) tylko,że u mnie to głównie sprzęt do miasta , przesiadam się ze 125. BMW kusi ceną zakupu ale odstrasza cenami serwisu no i jednak to 10 koni mniej niż mt czy duke a ninja 300 jest sporo droższa.
tomek_sy
Świeżak
 
Posty: 8
Dołączył(a): 26/5/2015, 19:01


Re: Ekonomiczne, zwinne 2 kółka na dojazdy do pracy

Postprzez ded » 22/3/2017, 20:22

Nie wiem jak w moto ale ceny serwisu ASO aut BMW są mocno przesadzone. Niestety, to marka premium i sobie liczą. Przy odsprzedaży chyba z KTM też będzie łatwiej ale to tylko moje przypuszczenie. Przejedź się jednym i drugim to Ci się rozjaśni ale jak dla mnie to taki motocykl to na jeden, max dwa sezony. Ja teraz robię powrót do motocyklizmu i po 10 latach znów wsiadłem na GS550. Niby 50 koni a jednak szybsze auta sprawiły że wieje nudą. Kiedyś mi się zdawało że to szatan a teraz rozglądam się powoli za czymś mocniejszym i z uwagi na firmę także myślę o Hyo gt650. Ponoć te konie w V-kach są żwawsze ale obawiam się, że przesiadka z 50 koni na 80 to znów będzie na chwilę i raczej trzeba pójść w litrowe golasy z mocnym dołem. Ogólnie to uważam 500tki jako taki przejściowy motocykl- fajny żeby się oswoić ale początkowa ekscytacja szybko opada jak zaczniesz ogarniać maszynę a co dopiero takie 0.3l...

Co do do Hyo, wersja z 2012 r jest bardzo atrakcyjna cenowo ale już AC do niej jest imo koszmarnie drogie. Do tego w razie kradzieży czy szkody całkowitej to pytanie co nam zostaje. Bo moto jest własnością banku i jak bym je rozwalił to żebym po 2 latach płacenia nie dostał figi z makiem... Ja wobie wyliczyłem 2.5-4 tyś AC za Hyo wg różnych kalkulatorów. Przy tej cenie to chyba wolałbym kredyt na dowolny cel i nie ubezpieczać tego motocykla, ewentualnie jakieś minicasco od kradzieży właśnie.
Triumph Speed Triple 955i 2002
Avatar użytkownika
ded
Świeżak
 
Posty: 70
Dołączył(a): 26/9/2016, 11:54
Lokalizacja: Ciechanów

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości




na górê