Zobacz wÄ…tek - Honda NTV650 Deauville vs Yamaha TDM850
NAS Analytics TAG

Honda NTV650 Deauville vs Yamaha TDM850

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Honda NTV650 Deauville vs Yamaha TDM850

Postprzez R.O.N.O » 2/8/2016, 19:11

Noszę się z zamiarem kupna któregoś z wyżej wymienionych motocykli. Do turystyki raczej bliższej niż dalszej i jazda głównie w pojedynkę. Pytanie mam o niezawodność i koszty utrzymania tych motocykli. Nie ukrywam, że kusi mnie przestrzeń bagazowa w Hondzie, ale jeśli Yamaha jest tańsza/łatwiejsza w naprawie to jestem w stanie się przechylić na jej stronę (drobniejsze naprawy chciałbym wykonywać sam więc łatwość dostępu do podzespołów też gra niewielka rolę).

Jakie są Wasze doświadczenia z tymi sprzetami? Moto z roczników 1996-2001 bo na takie pozwala mi budżet ;)
R.O.N.O
Świeżak
 
Posty: 50
Dołączył(a): 14/3/2014, 10:22


Postprzez ChaoticBiker » 20/9/2016, 14:29

yamaszka tdm to niezaprzeczalnie swietny motur.

Ale hondzia ntv lepsza.

Znajomy kupil deauville jako "zastepczy" motur na dojazdy do pracy, gdy jego "glowny" motur byl w naprawie.

Teraz wszedzie tym deauvillem jezdzi, wliczajac wyprawy na drugi koniec kontynentu.

Wracajac do TDM vs NTV - obydwa sa porownywalne, bardzo niezawodne, dwucylindrowe (wiec koszty obslugi tez podobne).
Iscie ciezki wybor, ale jednak wieksza przestrzen ladunkowa i nizsze spalanie w Hondzie moze Cie przekona?
Avatar użytkownika
ChaoticBiker
Stary Wyjadacz
 
Posty: 706
Dołączył(a): 16/11/2007, 18:05
Lokalizacja: Edinburgh




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości




na górê