Zobacz wÄ…tek - MT 07 czy ducati albo coÅ› innego ?
NAS Analytics TAG

MT 07 czy ducati albo coÅ› innego ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

MT 07 czy ducati albo coÅ› innego ?

Postprzez Marianoitaljano » 18/5/2016, 12:50

Witam, mam 20 lat, prawko A2. Do tej pory jeździłem na aprilii rs 50 (od 13 roku życia) oraz hondzie nsr 125 (od 16 roku).

W końcu przyszedł czas no nowe moto, budżet - 30k.
Propozycje :
- Yamaha MT 07 nowa - nią jechałem, szczerzej bardzo mi sie podoba i teraz czekam tak na prawdę na dostawę do salonu
- Ducati Monster 696 - ale ostatnio spodobało mi sie rownież to, w tej cenie oczywiście tylko używki. Dlaczego? Podoba mi sie, jest lekkie, ma pozytywne opinie

Czy polecacie jakies inne motocykle? Jeśli tak jakie? Proszę o pomoc w wyborze moto :)

Pozdro !
Marianoitaljano
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 18/5/2016, 12:44


Postprzez Croowab » 18/5/2016, 18:56

Na poczÄ…tek przeczytaj podwieszony temat !
Avatar użytkownika
Croowab
Bywalec
 
Posty: 755
Dołączył(a): 12/6/2013, 19:51


Postprzez Vasago » 19/5/2016, 06:51

MT mam i polecam (o ile jeździsz sam). Bajecznie łatwa w prowadzeniu. Ochrona przed wiatrem zerowa, ale to chyba widać bez wsiadania ;) Jedyne co bym zmienił, to minimalnie złagodził spontaniczność silnika na najniższych obrotach. W zeszłym roku byłem na szkoleniu technicznym, gdzie niektóre manewry z zatrzymania albo bardzo niskich prędkości było mi znacznie łatwiej wykonać na motocyklach organizatorów (mimo, że siedziałem na nich pierwszy raz w życiu) niż na swoim MT. No ale to sytuacje 1 na 100. Bo wystarczy kawałek otwartej drogi i ta spontaniczność silnika powoduje dziecięcą radość :)
Vasago
Świeżak
 
Posty: 269
Dołączył(a): 10/3/2015, 22:37



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości




na górê