Zobacz wÄ…tek - Pierwsza 600 - zdecydowanie poza miasto.
NAS Analytics TAG

Pierwsza 600 - zdecydowanie poza miasto.

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez gronibart » 28/1/2016, 22:03

andy7 napisał(a):Z tym podatkiem to macie tam przechlastane. w Niemczech za te pieniadze mialbyc 1,5 nowki


Racja, choć z drugiej strony można kupić nowe moto za równowartość 3-4 średnich wypłat.

andy7 napisał(a):Wyslij maila do goscia i zapytaj, fota znyt mala aby zobaczyc.

:wink:

Po ptokach! W okolicach 10.02 dostanę nówkę:) W norwegi koszt przeglądów serwisowych relatywnie tani za to w przypadku ewentualnej naprawy można czasem zostać bankrutem. Poza tym sam nie mam doświadczenia i nie znam tu nikogo, kto byłby mi w stanie pomóc przy zakupie używki.

Jeszcze raz dzięki wielkie za pomoc! Na pewno zostanę tu na dłużej i nie omieszkam się podzielić wrażeniami z jazdy.
Avatar użytkownika
gronibart
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25/1/2016, 18:51


Postprzez gronibart » 13/2/2016, 13:36

Przyjechał! Zrobiłem dwa kołka wokół osiedla bo drogi oblodzone i wszystko jest dokładnie tak jak być miało. Bardzo przyjazny początkującym, moc oddaje liniowo. Obawiałem się, że będzie za mały (mam 185cm) ale jest wręcz idealny. Oczywiście możliwe, że czas zweryfikuje pierwsze osądy...
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!
Obrazek
Avatar użytkownika
gronibart
Świeżak
 
Posty: 10
Dołączył(a): 25/1/2016, 18:51


Postprzez Devil 125 » 13/2/2016, 15:48

No to teraz do wiosny :) powodzenia na moto i setki bezawaryjnych kilometrów :)
Honda CBR 125R ---> Yamaha FZS 600 02r
Avatar użytkownika
Devil 125
Bywalec
 
Posty: 558
Dołączył(a): 9/9/2014, 14:46
Lokalizacja: DOL

Postprzez lagiboy » 13/2/2016, 19:10

fajny kolor :) rzadko widywana ER6 w czerwonym, teraz proszę Pana nie żydź na crash pady, zamontuj je jak najszybciej, z doświadczenia mówię, że nie warto czekać :) jak kiedyś będziesz miał trochę grosza to wymień wydech na ładnie brzmiący bo warto.
przyjemnego ujeżdżania.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 40 gości




na górê