Zobacz wątek - Suzuki SV 650S - Siatka bagażowa- POMOCY!
NAS Analytics TAG

Suzuki SV 650S - Siatka bagażowa- POMOCY!

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Suzuki SV 650S - Siatka bagażowa- POMOCY!

Postprzez Mavlox » 13/9/2015, 12:11

Cześć ludziska, kupiłem sobie siatkę bagażową i mam mały problem. Otóż nie mam pojęcia jak ja założyć aby przewieźć kask. Nie widzę w mojej SV'ce (2003) żadnych haczyków czy tym podobnych rzeczy. Niby jakieś haczyki są w miejscu na nogi pasażera ale czy aby na pewno ta siatka ma się taaaak mocno rozciągać? Tzn bez niczego jest okey ale jak dołożę kask do tego wszystkiego to strasznie mocno muszę naciagnać tę siatkę, żeby to wgl zaczepić, nic się jej nie stanie po takim mocnym naciągu? Od razu uprzedzam: siatka jest profesjonalna, nie jakieś gówienko z allegro za 10 złotych, kupione w profesjonalnym sklepie motocyklowym :) Jak waszym zdaniem najlepiej ją przymocować i w których miejscach? Aaaa, i jeszcze jedno, niby pod siedzeniem są haczyki ale, żeby potem założyć siedzenie na swoje miejsce razem z tą siatką to graniczy z cudem, nie tak to powinno wyglądać, szukałem przeróżnych sposobów ale ja się poddaję, liczę na Wasza pomoc :)
Mavlox
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19/4/2015, 12:06


Postprzez fincher » 13/9/2015, 13:49

Na setach pasażera masz miejsce do zaczepienia, pozostałe dwa można pod zadupkiem zczepić że sobą.
DragStar125>CBR125>FZS600>FZ6n
Avatar użytkownika
fincher
Bywalec
 
Posty: 822
Dołączył(a): 20/6/2011, 21:45


Postprzez Mavlox » 14/9/2015, 21:29

Ok, dzięki, spróbuję tej metody i zobaczymy jak się sprawdzi :D
Mavlox
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 19/4/2015, 12:06



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości




na górê