Zobacz wÄ…tek - pierwszy motor
NAS Analytics TAG

pierwszy motor

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

pierwszy motor

Postprzez Olo96 » 13/8/2015, 18:58

Cześć, jestem nowy na tej stronie, zalogowałem się dopiero przed chwilą, a jako że jesteście dosyć znanym forum o tematyce motoryzacji, to chciałbym się was poradzić w kwestii kupienia pierwszego motoru. Od razu mówię, że w kwestii motorów jestem kompletnie zielony i nie miałem wcześniej żadnych styczności z tymi pięknymi maszynami, ale jak to mówią nigdy nie jest za późno, dlatego chciałbym zakupić mój pierwszy motor. I tu pojawia się problem, bowiem kompletnie nie znam się na tych maszynach i chciałbym prosić was o wszelakie rady dotyczące kupna pierwszego motoru.
Olo96
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 13/8/2015, 18:53


Postprzez fincher » 13/8/2015, 19:35

Zacznij od kursu na pj, jak już zrobisz prawko to wtedy podziel sie z nami wrażeniami z jazdy motocyklem jaki miałeś na kursie. Jeżeli już masz prawko od dłuższego czasu to idź do szkoły jazdy i wykup sobie ze 2h na współczesnym motocyklu jakim jest gladius bądź xj w zależności od regionu twojego zamieszkania.
Wtedy będzie łatwiej coś powiedzieć. Oraz zastosuj się do schematu zamieszczonego na forum.
DragStar125>CBR125>FZS600>FZ6n
Avatar użytkownika
fincher
Bywalec
 
Posty: 822
Dołączył(a): 20/6/2011, 21:45




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości




na górê