Zobacz wÄ…tek - Pierwsze moto chopper/cruiser
NAS Analytics TAG

Pierwsze moto chopper/cruiser

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwsze moto chopper/cruiser

Postprzez demoart » 14/4/2015, 20:17

- Jakie masz doświadczenie (ile km na jakim sprzęcie),
Simsony, skutery, wsk, shl

- Wiek, waga, wzrost,
33 lata, 173 cm wzrostu, 76 kg

- Do jakich celów chcesz używać motocykla (jazda na co dzień - do pracy/szkoły/ po mieście czy trasie, weekendowe latanie z kumplami dla rozrywki, turystyka dłuższa/dalsza, jazda z plecaczkiem czy bez, jazda po torze, jazda po szutrach lub cięższym terenie), w jakich udziałach procentowych?
Turystyka w szerokim tego słowa znaczeniu, "niedzielne" przejażdżki i długie wyprawy - jazda we dwoje.

- Ile kilometrów chcesz przelatać w sezonie?
Nie mam pojęcia

- Ile gotówki masz na sam motocykl i czy pomyślałeś o ciuchach?
Wszystko do 10k

- Jaki budżet możesz przeznaczyć na jego utrzymanie w sezonie?
Jak najmniej pewnie.

- Jakie motocykle Ci siÄ™ podobajÄ… - sportowe, nakedy, turystyki, enduro itp.
Jak w temacie
- Które modele na tą chwilę przyciągnęły Twoją uwagę?
Kawasaki VN 800 dla niego budżet bym powiększył :)


Zdaję sobie sprawy, że moje doświadczenie jest zerowe. Mam rodzinę i nie mam zamiaru rozbijać się. Chcę tylko pojeździć i polansować się. Zabrać żonkę lub córkę na przejażdżkę, dłuższą wyprawę. Poradzicie coś?
demoart
Świeżak
 
Posty: 1
Dołączył(a): 14/4/2015, 20:02


Postprzez lagiboy » 14/4/2015, 22:32

jest też honda VT i Yamaha Drag Star. roczniki przed rokiem 2000 łapia się w cenie ok 10 tys. pojemności której bym szukał to 500-750
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Fugu » 15/4/2015, 06:58

Pojemnoscia nie musisz sie przejmowac, tutaj czesto litr ma okolo 60... 70 KM. Wazniejszy jest ciezar, watpie czy poczatkujacy znajdzie przyjemnosc w przezucaniu 350 kg klockiem. Staral bym sie wybrac cos, co nie przekracza 250 kg jako pierwszy motocykl.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez kamyk82 » 15/4/2015, 19:38

Intruder 800 za 10tyś kupisz sensowny model . O drag star 650 zapomnij , słabe to , jeszcze do jazdy solo ujdzie ale jak objuczysz go w dodatki dorzucisz pasażera to już nie będzie tak kolorowo . To samo z vt 600 od hondy .
kamyk
kamyk82
Świeżak
 
Posty: 139
Dołączył(a): 21/9/2012, 22:35
Lokalizacja: lubelskie



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê
cron