Zobacz wÄ…tek - Kolejne moto po Kawasaki er6n
NAS Analytics TAG

Kolejne moto po Kawasaki er6n

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Rura » 22/3/2015, 22:20

Wiem, ze jest fajny do ogarnięcia, ale sporo już widziałem i po większych przebiegach, dlatego zadałem pytanie i dostałem odpowiedź ;-).

Akurat takie dwa w miarę niekompatybilne sprzęty podałeś, osobiście na Z800 nie miałem okazji jeździć, ale dwa modele wcześniejszy Z750, przed ostatnim liftem jest bardzo fajny i sporo na nim można już zrobić, pomimo delikatnej nadwagi sprzęta.
Daytona, MW, GT... byle latało ;-).
Rura
Świeżak
 
Posty: 421
Dołączył(a): 30/1/2015, 22:09
Lokalizacja: Szczecin


Postprzez SEPKOSKY » 22/3/2015, 23:39

Akurat Z750 do torowania jest słabym pomysłem. Wiem, bo posiadam i jestem na etapie przesiadki właśnie z tego powodu. Na torze Zet odstaje od sportowych 600. Nie ten zawias, heble, moc, przełożenia, pozycja. Lepiej od razu iść w sporta.
Avatar użytkownika
SEPKOSKY
Świeżak
 
Posty: 104
Dołączył(a): 17/6/2010, 08:09
Lokalizacja: Warszawa


Postprzez Huntter » 5/4/2015, 20:44

Miałem okazję pojeździć trochę w weekend CBR 600f z 2012r.
Świetna pozycja za kierownicą, bardzo wygodna - wolę pozycję sportową/półsportową od wyprostowanej. Skrzynia biegów rewelacyjna, może też dlatego, że moto, którym jeździłem ma bardzo mały przebieg. Ale co do mocy to względem er szóstki wiele więcej jej nie ma :) W górnym zakresie jest lepiej ale bez szału.
Po tym doświadczeniu raczej skłaniałbym się do 600rr po 2009 z c-Abs - wiele dobrego o tym systemie słyszałem. Myślę że to będzie moje kolejne moto, poszukam czegoś na spokojnie w sezonie lub kupię dopiero w kolejnym roku.
Avatar użytkownika
Huntter
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 22/1/2014, 22:03

Postprzez lagiboy » 5/4/2015, 21:20

c-abs jest fajne ale trzeba z tym uważać przy wheelie, tylny hamulec obsługuje jeden tłoczek hamulca w przednim kole.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości




na górê