Zobacz wÄ…tek - Motocykl plus ubranie do 15000
NAS Analytics TAG

Motocykl plus ubranie do 15000

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Fugu » 9/3/2015, 19:26

Tschul to tanie. Probiker to naklejka.
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28


Postprzez SkoQ » 9/3/2015, 19:32

tschul to jedna z marek która ma bardzo dobrą cenę do jakości swoich rzeczy. Nie jest to górna półka, ale całkiem sensowne rzeczy niewiele drożej od noname można kupić i będą na pewno służyły lepiej. Dla mnie przynajmniej to jest najniższa półka jesli chodzi o ciuchy motocyklowe na którą warto wydać pieniądze jeśli nie ma się ich aktualnie za dużo, wszystko niżej to dla mnie wywalanie pieniędzy w błoto niestety ;)
Grynfix ma jednego kolegę który jeździ i ma się dobrze w tych rzeczach (typu ozone, czy rebelhorn, albo adrenaline), i może Ty też będziesz, no ja znam podejrzewam, że z 10 takich którzy by tego drugi raz nie kupili, a i pierwszego razu żałują bo im się rzeczy sypią zwyczajnie :)
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez andy7 » 9/3/2015, 19:40

lagiboy napisał(a):Andy ja to rozumiem, tylko po prostu nie stać na początku na takie wydatki. Jak leje to się przesiadam do auta albo busa. Nie mam frajdy z jeżdżenia w ulewie, pół biedy gdy jest lato i jest ciepło i pada przelotnie. Ale gdy jest tak jak teraz 3 stopnie i deszcz to ja dziękuję za motocykl.


Ty widzisz to w ten sposob a ja widze to w inny sposob.

Jak leje to tez wsiadam do fury i jade fura. Problem zaczyna sie, ze gdy jestem we Francji i wjezdzam do Szwajcari a tam oberwanie chmury i przez nastepne 10 godzin jade w ulewie, i niemam do dyspozycji ani fury ani lawety - jak zyc panie premierze ?

W trasie nie pomoze nic poza dobrymi ciuchami !

Nie jest problemem wyjechac z domu, ale calo i zdrowo do niego powrocic !

Kaai napisał(a):wprawdzie nie jestme obyty w tej polce cenowej, ale chyba tanie i dobre to tschul? e. jakis probiker, nieco drozszy to rst?


Mam rekawiczki Tschul'a od Anno 2002 uzywam na nieco chlodniejsze dni na poczatku i na zakonczenie sezonu mysle, ze jepszych rekawiczek ze skory nieuda mi sie kupic.

Fugu napisał(a):Tschul to tanie. Probiker to naklejka.


Nie za bardzo kumam co masz na mysli, dla mnie Probiker to..... Mialem nawet kiedys kombinezon, na szczescie udalo mi sie go sprzedac - bylo to na poczatku mojej kariery motocyklowej.

Z budgetowej klasy kupuje co najwyzej u Gericke.

Louis to generalnie badziewie, to co u Louis'a jest dobre, kosztuje znacznie drozej niz w innych ( przewaznie specjalistycznych sklepach ). W koncu na czyms musza wylapac straty i przyciac.

Zauwaz, ze na Rukka, Daytona czy inne produkty nigdy niema u nich znizek.

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez bachu12 » 9/3/2015, 22:44

Dorzucę się do tej waszej dyskusji o ciuchach, bo sam posiadam niestety kombi Probiker kupione jak robiłem prawko nie mając za bardzo pojęcia w temacie. Teraz to nie dość, że można było tę kasę lepiej wydać to jeszcze texy byłyby lepsze do mojego typu jazdy.

Z drugiej strony, akurat ten PRX-9 nie rozpadł się po sezonie i w sumie jakichś wielkich oznak zużycia nie widzę. Ślizg przy niewielkiej prędkości też mu jakoś nie zaszkodził. Główna wada to oczywiście komfort użytkowania, bo wentylacja jest słaba i membran tak naprawdę brak.

Innymi słowy, moim zdaniem, od biedy może być i podstawowe funkcje spełnia. Ja zamierzam z czasem zebrać jakieś przyzwoite tekstylia i wtedy ten kombik pewnie zostanie na wypady na tor.
bachu12
Świeżak
 
Posty: 251
Dołączył(a): 3/1/2015, 01:46

Postprzez lagiboy » 9/3/2015, 23:54

RST sobie darujcie, to jest angielska marka robiona w pakistanie, można co prawda topowe modele kupić i nie są złe ale za niewiele więcej można wziąć już coś o wiele lepszego, mam rst i więcej nie kupie, rękawiczki po pół roku zaczęły tracić kolor, rzepy zaczynają puszczać, jeden rękaw przeciwdeszczaka dłuższy i wystaje spod mankietu, na moje potrzeby wystarczy żeby dojechać sucho do pracy, ba.... przejechałem w tym przez burze do Polski i nazad i nie przemokłem ale chwilami marzłem.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 44 gości




na górê