Zobacz wątek - Pierwszy własny większy motocykl. Czy słuszny wybór?
NAS Analytics TAG

Pierwszy własny większy motocykl. Czy słuszny wybór?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez dzodzo18 » 12/2/2015, 20:12

Doskonale o tym wiem. W takim razie zaufam swojemu rozsądkowi i wskoczę na wyższy level. Jestem ostrożnym człowiekiem więc uważam, że dam radę. Dziękuję panowie za komentarze. Myślałem, że nie spodoba się większości ten GSR750 :)
Pozdrawiam i myślę, że dyskusję możemy zakończyć
dzodzo18
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13/5/2010, 21:34


Postprzez SkoQ » 13/2/2015, 16:12

No i nie rozumiem w takim razie po co zakładałeś temat ;)
Liczyłeś, że Ci wszyscy przytakną ? No bo ogólnie olałeś stronę dyskusji, a co za tym idzie Nas :D
Motocykle sportowe sÄ… do jazdy sportowej, a nie do nauki.
Avatar użytkownika
SkoQ
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2406
Dołączył(a): 15/7/2012, 09:11
Lokalizacja: Tarnów (KTA)


Postprzez andy7 » 13/2/2015, 16:34

dzodzo18 napisał(a):Doskonale o tym wiem. W takim razie zaufam swojemu rozsądkowi i wskoczę na wyższy level. Jestem ostrożnym człowiekiem więc uważam, że dam radę. Dziękuję panowie za komentarze. Myślałem, że nie spodoba się większości ten GSR750 :)
Pozdrawiam i myślę, że dyskusję możemy zakończyć


Moze zamiast zaufac swojemu rozsadkowi ( ktory nie ma nic wspolnego z intuicja ) wybierz sie na rzad jazd probnych i przetestuj kilka motocykli ktore ewentualnie mogly by wejsc w gre.

Tak jak pisalem, GSR prowadzi sie jak kupa, moze gdy przejedziesz sie innym / innymi to sam bedziesz w stanie to zauwazyc, jezeli nie zauwazysz, to nie gra roli, bedziesz poruszal sie z punktu A do B i bedziesz szczesliwy.

pozdro

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Postprzez dzodzo18 » 13/2/2015, 16:41

Tak właśnie zrobię. Jeśli mi coś podejdzie innego a GSR faktycznie mnie rozczaruje to zmienimy poglądy :)
Temat założyłem ze względu na niepewność. Bo niektórzy mi mówią, że dobrze robie a niektórzy właśnie co innego.
Sprawdzimy co i jak i będziemy myśleć dalej :)
dzodzo18
Świeżak
 
Posty: 11
Dołączył(a): 13/5/2010, 21:34

Postprzez andy7 » 13/2/2015, 16:49

To dalej na testy i nie zapomnij podzielic sie wrazeniami i odczuciami

:wink:
kuluem123 napisał(a):...Nie da się zrobić przekrętu w urzędzie ?
| | https://www.youtube.com/channel/UCIhJl1 ... TGw/videos
andy7
Moderator
 
Posty: 3268
Dołączył(a): 2/2/2008, 11:55

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości




na górê