Zobacz wątek - Suzuki-GSX R600 czy Kawasaki Ninja ZX-6R na co dzień
NAS Analytics TAG

Suzuki-GSX R600 czy Kawasaki Ninja ZX-6R na co dzień

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez mlody636 » 7/11/2014, 22:01

Wolalbym dozbierac i kupic 636 b1h. Fajna i ladna maszynka. A prawda jest taka ze kazdy sport jest niewygodny. Na sportach jezdza maniacy dla ktorych wygoda nie jest najwazniejsza. A myslales nad Fazerem?
Simson SR 50, Simson S 53, Honda Nsr 80, Suzuki Bandit 250, Honda CBR 600 F2, 3x Honda Cbr 600 F3, 2x Yamaha Fazer 600, 2x Suzuki GSXR 600 SRAD, 2x Suzuki SV 650, Kawasaki Zx6r 636 C6F
mlody636
Świeżak
 
Posty: 276
Dołączył(a): 21/6/2012, 07:31
Lokalizacja: jesteÅ›??


Postprzez lagiboy » 8/11/2014, 15:36

andy7 Ciebie może cena nie interesować ale tu nie chodzi o Ciebie i co Ty chcesz mieć tylko chłopak ma 9 kafli i widocznie więcej nie przeznaczy. nie mierz wszystkich swoją miarą...
ja osobiście wziąłbym Gixa i to czarnego. Ninja zawsze od małego była jak marzenie ale jakoś bardziej wierzę w suzuki jeśli chodzi o codzienność. A gadanie honda to honda czy r6 bo to rasowe, co mnie to interesuje. ja chce wsiąść pojechać i wrócić a nie się wku...wiać że mi się dwójka nie zapina albo że to że siamto, sramto, gówno... GSXRy już dawno udowodniły, że są bardzo dobrymi maszynami do wszystkiego i wcale się nie sypią. o kawasaki krążą opowieści i nie wydaje mi się że są wyssane z palca. wiadomo jak dbasz tak masz ale myślę że w tym wypadku suzuki nie wymaga aż takiej atencji jak reszta (honda zawsze była wyjątkiem). jest może trochę słabszy, troszkę wolniejszy ale przez to trwalszy a przecież na koniec dnia chciałbyś pomyśleć "jutro jak będzie ładnie to pojadę tu albo tam" a nie kto Ci zrobi to albo to i za ile...
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35


Postprzez Invi » 8/11/2014, 20:13

lagiboy napisał(a):jest może trochę słabszy, troszkę wolniejszy



Ale chyba nie GSXR? :D No porównując z R6, ok, odrobinkę, ale za to ma dużo więcej dołu. Ale na pewno nie CBR, nawet pierwsza RR, i to mimo wyjątkowo upierdliwej charakterystyki bez dołu. I na pewno nie ZX6R, nawet pierwsze 636 mimo większej pojemności miało raptem 2 KM więcej.

Do tego amor skrętu w standardzie, nawet dzisiaj bardzo niska masa, dość tanie (chociaż nie tak tanie jak do SRADa, nawet mimo tego że niektóre pasują zamiennia) części zamienne itd.
Avatar użytkownika
Invi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 6277
Dołączył(a): 15/7/2008, 14:12

Postprzez lagiboy » 8/11/2014, 21:24

invi mam na myśli bardziej ogólnie. mam wrażenie, może to tylko wrażenie że na torze CBR czy ZX pojedzie szybciej. odnosze też wrażenie że honda mimo wszystko jest lepiej wykonana i nie rdzewieje tak mocno jak Suzuki, widzę tutaj gdzie mieszkam, gdzie rdza zawsze jest problemem i wody pod dostatkiem a WD40 i inne środki wypierające wodę to standardowe wyposażenie. Co nie zmienia faktu że nawet zardzewiały 15 letni bandit ciągle sprawnie jeździ. mimo wszystko i tak brałbym GSXRa, 750 najchętniej bo lepiej ciągnie od dołu niż 600.
black matt=grey (color by honda)
Avatar użytkownika
lagiboy
Moderator
 
Posty: 2690
Dołączył(a): 1/4/2014, 23:35

Postprzez Rav_86 » 9/11/2014, 10:29

CBR-kę z 600 Ci gorąco polecam... Tyle, że ciągnie od 6000... Chociaż mi to akurat się podoba.
Honda CBR600 F4i 2006
Rav_86
Świeżak
 
Posty: 28
Dołączył(a): 6/10/2014, 07:47
Lokalizacja: Warszawa

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 37 gości




na górê