Zobacz wÄ…tek - Jazda powrotna na zakupionym motocyklu ?
NAS Analytics TAG

Jazda powrotna na zakupionym motocyklu ?

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Jazda powrotna na zakupionym motocyklu ?

Postprzez wojtek219 » 8/8/2014, 20:23

Witam wszystkich :)

Chciałbym się od was dowiedzieć czy jak już kupie swój wymarzony sprzęt i bd on zarejestrowany na polskich "blachach" to czy mogę nim bez problemu wracać do domu na podstawie np: umowy kupna sprzedaży ? czy bd musiał wykupić jakieś dodatkowe oc ?

ProszÄ™ serdecznie o pomoc :)

Pozdrawiam LwG :)
wojtek219
Świeżak
 
Posty: 5
Dołączył(a): 8/8/2014, 20:16
Lokalizacja: Tarnów


Postprzez jaroaro » 8/8/2014, 20:39

Mając dowód rejestracyjny i opłacone OC możesz śmiało jechać tym motocyklem
Triumph Street Triple
jaroaro
Bywalec
 
Posty: 758
Dołączył(a): 1/6/2012, 12:19
Lokalizacja: siÄ™ biorÄ… wszy


Postprzez henio12323 » 8/8/2014, 21:29

jeżeli gośc legalnie tym jeździc ( miał OC, przegląd, ) to po zakupie mozesz spoko wracać.

tylko pomysl czy na pewno warto, bo sprzet nie znany i jak nie masz doswiadczenia łatwo o glebe - wiem bo byłem kiedys ze koleżką oglądać moto, ja pod względem technicznym mu doradzałem, no zakupił, wyjechał moze 30 km od goscia, sprzet nie wyczuty ( choc miał wczesniej podobny ) i gleba... uszkodzona pokrywa na szczęscie alternatora, wiec mozna było jechać dalej. ale jakby poleciał na drugą strone kto wie, jakby zgubił olej, pod wieczór kawał drogi do domu i juz problem ;P przyczepka na dobe kosztuje 30 zł mniej wiecej i lecisz bez ryzyka. zwłazcza jak to wymarzony sprzęt ;)
KTM 300 EXC
Yamaha FZ6
GasGas TXT 250

Częsci do motocykli, serwis, tuning.. PW
Avatar użytkownika
henio12323
Moderator
 
Posty: 26032
Dołączył(a): 30/12/2008, 20:49
Lokalizacja: WÅ‚odawa / LBN



Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości




na górê