Zobacz wątek - Pierwszy motocykl - kobieta w wieku średnim
NAS Analytics TAG

Pierwszy motocykl - kobieta w wieku średnim

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Postprzez Boshi » 23/8/2014, 12:08

Wrzuć na jakiś serwer i daj link :) np Imagehack.
Zastrzeżenia na PW.
Avatar użytkownika
Boshi
VIP Åšcigacz.pl
 
Posty: 2349
Dołączył(a): 22/7/2010, 16:21


Postprzez Rannarosa » 23/8/2014, 15:37

Rannarosa
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/8/2014, 12:33
Lokalizacja: mazowieckie/lubelskie


Postprzez chilli_speed » 28/8/2014, 10:24

Gratulacje! Wybór dobry, moja dziewczyna ma hondkę, ale rok starszą i jest bardzo zadowolona. (ponaklejała sobie jakieś ornamenty itp - przemilczę sprawę) choć jeździ bardzo rzadko, na co dzień niestety auto
chilli_speed
Świeżak
 
Posty: 2
Dołączył(a): 12/8/2014, 08:39
Lokalizacja: mazowieckie

Postprzez Rannarosa » 16/9/2014, 13:05

po prawie miesiącu posiadania już wiem, ze to jest to :) Owszem jest ciężki i wysoki ( jeżdżę w butach na obcasie) i mam do niego respekt - położyłam go pierwszego dnia przy wprowadzaniu do garażu - szczęśliwie bez strat po obu stronach. Ale to doświadczenie dało mi do myślenia i uczę się go powoli acz systematycznie, nie zabieram plecaczka bo jeszcze się boję, ale już mam za sobą jazdę w ruchu miejskim ;) i zapisałam się na siłownię :) niestety nie podniosłam go sama bo waży 220 kg i dodatkowo zaklinował mi się w drzwiach. Zimowe miesiące spędzę na douczaniu się w teorii, a od nowego sezonu mam nadzieję w praktyce. Jednego jestem pewna, warto było i należy spełniać marzenia, w każdym wieku :)
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc :)
Rannarosa
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/8/2014, 12:33
Lokalizacja: mazowieckie/lubelskie

Postprzez Fugu » 16/9/2014, 13:28

Motocykl podnosi sie przy pomocy techniki, a nie sily:

http://youtu.be/1sP3cqKbOEs
Avatar użytkownika
Fugu
Mieszkaniec forum
 
Posty: 2115
Dołączył(a): 5/1/2014, 21:28

Postprzez Rannarosa » 16/9/2014, 13:36

teoretycznie wiem, ale mi zaklinował się w drzwiach od garażu ( co uratowało go przed uszkodzeniami) i nie było podejścia. Na szczęście sąsiad przyszedł z pomocą :)
Rannarosa
Świeżak
 
Posty: 9
Dołączył(a): 5/8/2014, 12:33
Lokalizacja: mazowieckie/lubelskie

Poprzednia strona


Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości




na górê