Zobacz wÄ…tek - Pierwszy cross
NAS Analytics TAG

Pierwszy cross

Chcesz kupić swój pierwszy lub kolejny motocykl. Nie wiesz jak wybrać. Zadaj pytanie tutaj.
Pytania o enduro, cross-y, skutery, motorowery, motocykle o pojemności do 250 ccm odpowiednio w działach niżej.
_________
ModerujÄ…: Black-Ghost, Boshi, Rosiboj, Lagiboy

Pierwszy cross

Postprzez TheMasSiek » 31/7/2014, 06:59

Witam, od razu mówię mam 12 lat 165 cm wzrostu i mam 53 kg wagi (Wiem że waga niejestważna). Chce kupic mojego pierwszego crossa. Nigdzie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie więc pytam w własnym temacie. Cena corssa nie jest wazna, myślęna kupnem Kawasaki kx85 na małych kołach (wielkosckół tylnie 14 i przednie 19 chyba). Niewiem czy ten motocykl nie będzie na mniezamaly. Proszępowiedzieć mi jaki będzie dla mnie idealnycross, mi najlepiej pasował byten kawasaki 85 na małych koleczkach no aleniewiem. Proszę o szybką odpowiedź. Na motocyklach nie miałem okazji jeździćtak na dłuższyczas. Ale jeździłem na quadzie 450, 750 i 1000. Któremiałem. Z tego co czytałem wysokość siedzenia na crossiejest 83 cm a na yamaszce tzr 50 jest 80cm a tzr jestna mnie dobre więc już nie wiem co wybrać
TheMasSiek
Świeżak
 
Posty: 19
Dołączył(a): 30/7/2014, 15:26
Lokalizacja: Staszow


Postprzez leff » 31/7/2014, 09:47

sprawdz siroto gdzie wyladowal jeden z Twoich dwoch identycznych poprzednich postow zanim napiszesz trzeciego. Polecam dzial offroad
Twoj podpis jest za dlugi
Avatar użytkownika
leff
ZlyCzlowiek
 
Posty: 4443
Dołączył(a): 30/9/2008, 09:22
Lokalizacja: sercem WX




Powrót do Chcę kupić motocykl - kat A



Kto przeglÄ…da forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 36 gości




na górê